Eta 4228 90000 Navaggio Profi


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Áno, Smart ovládanie mobilom: Áno, Prevádzková doba: 200 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania: Áno, Mapovanie viacero podlaží: Áno, Automatická detekcia povrchu: Nie, Pre domácnosti so zvieratami: Áno, Automatické vysypanie: Nie, Výška vysávača: 9,5 cm. Viac info


Cena 353,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,08 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 35,40 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný a inteligentný robotický vysávač Eta Navaggio Profi 2 v 1 sa o upratovanie domácnosti postará za vás. Veľmi vysoký výkon vysávača zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač vydrží až 200 minút. Nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín. Vysoký sací výkon je sprevádzaný kvalitným HEPA filtrom. Je vybavený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zasa chránia robot pred nepríjemným pádom zo schodov. Disponuje niekoľkými typmi kefiek a mopovacím nadstavcom pre kompletné upratovanie. Inteligentný systém Floating zaisťuje elegantné priľnutie kefy ku každému povrchu a upratovanie je tak efektívnejšie. Ponúka 6 režimov upratovania. Bez aplikácie je k dispozícii iba automatický režim, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a následne vyhľadá nabíjaciu stanicu.

Eta 4228 90000 Navaggio Profi

  • Robotický vysávač s mopom 2v1
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0,48 l
  • Výkonný akumulátor Li-On
  • Výška 9.5 cm
  • Mopovanie
  • Mobilná aplikácia
  • Doba prevádzky na jedno nabitie až 200 min
  • Rozoznávanie prekážok bezdotykové

Choďte na upratovanie chytro

Výkonný a inteligentný robotický vysávač Eta Navaggio Profi 2 v 1 sa o upratovanie domácnosti postará za vás. Veľmi vysoký výkon vysávača Eta Navaggio Profi zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač vydrží až 200 minút!  Nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín. Vysoký sací výkon je sprevádzaný kvalitným HEPA filtrom.

Nestratí sa

Vďaka inteligentnej laserovej navigácii zmapuje vysávač celú miestnosť a upratovanie je tak rýchlejšie a dôkladnejšie ako u predchádzajúcich typoch navigácie. Pamätá si upratané miesta a vy si tak môžete byť istí, že žiadne nevynechá. Vysávač je vybavený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zasa chránia robot pred nepríjemným pádom zo schodov. V aplikácii Eta Navaggio ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie. 

Špina nemá šancu


Robotický vysávač sa nezľakne žiadnej výzvy na upratanie. Je vybavený niekoľkými typmi kefiek a mopovacím nadstavcom pre kompletné upratovanie. Navyše disponuje inteligentným Floating systémom, ktorý zaisťuje elegantné priľnutie kefy ku každému povrchu a upratovanie je tak efektívnejšie. Vďaka svojej kompaktnej výške 9,5 cm zvládne upratať aj pod nižším nábytkom a vojde sa do každej medzery. Na podlahe ho držia odolné kolieska s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm

Aplikácia pre inteligentné upratovanie

Povýšte upratovanie na novú úroveň. Eta Navaggio Profi zvládne až 6 režimov upratovania! Bez aplikácie je k dispozícii iba automatický režim, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a následne vyhľadá nabíjaciu stanicu. Pokiaľ sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 200 min.
Automatická detekcia povrchu Nie
Funkcia dobiť a pokračovať Áno
Automatické vysypanie Nie
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 4228 90000 Navaggio Profi

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené