Eta 4777 90000 Farmer

Cena:
18,99 €

Pôvodná cena 24,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,38 €

POPIS PRODUKTU

Digitálna kuchynská váha Eta 4777 90000 Farmer ponúka extra veľkú vážiacu plochu s rozmermi 20,5 x 24 cm. Plocha je vyrobená z tvrdeného skla. Pomocou dotykového ovládania si môžete pohodlne nastaviť meranie v jednotkách gramy, libry, mililitre, alebo tekuté unca. Protišmykové nožičky sa postarajú o vyššiu stabilitu na pracovnej ploche.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 24 %

Zvážte aj tento produkt

Smart kuchynská váha REDMOND RS-741S-E je určená všetkým, ktorí chcú vedieť čo obsahuje ich jedlo na tanieri. Vďaka synchronizácii so smartfónom prostredníctvom Bluetooth a s aplikáciou Ready for Sky zistite okrem hmotnosti vážených surovín aj pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Aplikácia vám vypočíta aj kalorickú a nutričnú hodnotu a všetky informácie uloží. Rozsah merania váhy je od 2 g do 5 kg s presnosťou 1 g. Váha má vo výbave funkciu Tara, funkciu postupného váženia, vstavanú minútku, indikátor preťaženia a kontrolku nabitia batérie. Povrch váhy je z tvrdeného skla. V balení sú batérie 3xAAA.

Základné parametre

  • Maximálna nosnosť: 5 Kg
  • Automatické vypnutie: Áno
  • Funkcia tara: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Veľká plocha

Digitálna kuchynská váha ponúka extra veľkú vážiacu plochu s rozmermi 20,5 x 24 cm. Plocha je vyrobená z tvrdeného skla. Váha sa pýši veľmi vysokou kapacitou až do 20 kg. Váži presne na 1 gram.

 

Dotykové ovládanie

Pomocou dotykového ovládania si môžete pohodlne nastaviť meranie v jednotkách gramy, libry, mililitre, alebo tekuté unca. Nameranú hodnotu potom prečítate na prehľadnom LCD displeji. S funkciou TARE môžete odpočítať hmotnosť nádoby alebo postupne dovažovať. Kuchynská váha je vybavená indikátorom preťaženia a indikátorom slabej batérie.

 

Automatické vypnutie

Kuchynskú váhu možno po skončení váženia vypnúť manuálne, alebo sa vypne automaticky. Vďaka tenkému prevedeniu je váha ľahko skladovateľná. Prevádzka je zaistená dvoma batériami typu CR2032, ktoré sú súčasťou balenia. Protišmykové nožičky sa postarajú o vyššiu stabilitu na pracovnej ploche.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 20 Kg
Automatické vypnutie: Áno
Funkcia tara: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Eta
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 20 Kg
Model: ETA477790000
Vrátane misy: Nie
Funkcia tara: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 21 cm
Hmotnosť: 0,8 g
Výška: 2 cm
Hĺbka: 30 cm

Funkcie

Časovač: Áno
Automatické vypnutie: Áno

Materiál

Materiál: Sklo

Dizajn

Systém ovládania: dotykom

Ďalšie parametre

Dietetická funkcia: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: ETA477790000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore