Eta 7224 90000 Fortis 3v1 s UV svetlom


Odoberateľný ručný vysávač: Nie, Prevádzková doba: 45 min., Systém napájania: AKU,


Cena 375,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

7,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Eta 7224 90000 Fortis 3v1 s UV svetlom tyčový vysávač, UV svetlo ničí až 99% baktérií, prevádzková doba až 45minút, 25,2V Li-Ion akumulátor, doba nabíjania 4 - 6 hodín, funkcia SELF CLEAN, vodná filtrácia, otočný kĺb, bohaté príslušenstvo

Eta 7224 90000 Fortis 3v1 s UV svetlom

  • Vysáva, hĺbkovo čistí vodou, suší a dezinfikuje v jednom kroku
  • Pomocou UV svetla podlahu účinne dezinfikuje a hubí až 99,9% baktérií
  • Je možné ho využiť aj pre vysávanie tekutín
  • Doba prevádzky až 45 min
  • Špeciálne samočistiaca funkcia SELF CLEAN
  • Ergonomická rukoväť pre jednoduché ovládanie

Výkonný vysávač

Výkonný vysávač Eta Fortis v sebe kombinuje vysávanie a vytieranie v jedinom ťahu, navyše vašu podlahu zanechá aj dokonale suchú. Pomocou UV svetla podlahu účinne dezinfikuje a hubí až 99,9% baktérií. Vysávač zvládne odstrániť aj rozliate tekutiny. Účinná vodná filtrácia navyše zamedzuje úniku prachu a nečistôt späť do ovzdušia.

Účinný na všetky druhy tvrdých podláh

Eta Fortis sa pýši silným sacím výkonom, ktorý mu zabezpečuje výkonný 25,2V Li-Ion akumulátor a pustiť sa s ním môžete do údržby všetkých druhov tvrdých podláh (drevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plávajúca podlaha a pod.). Samočistiaca funkcia SELF CLEAN vyčistí útroby vysávača jednoduchým stlačením tlačidla.

Praktické funkcie

Vybrať si môžete z dvoch výkonov, ktorý jednoducho nastavíte tlačidlom. Pri klasickom upratovaní, kedy uprednostňujete dlhšiu výdrž s úsporou energie, vyberte ECO. Pre náročnejších upratovanie prepnite na MAX. Maximálna doba prevádzky je až 45 min a následné nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín. Na prehľadnom LED displeji môžete sledovať všetky funkcie, čas prevádzky aj stav batérie.

Pohodlné upratovanie

Vysávač Eta Fortis je vybavený otočným kĺbom pre pohodlnú manipuláciu. Ľahkú ovládateľnosť umocňuje aj nízke ťažisko vysávača, navyše drží stabilitu a stojí bez podpory. Pohodlne a bez obáv ho tak môžete odložiť uprostred izby aj v priebehu upratovania.

Príslušenstvo v balení

V balení spolu s vysávačom Eta Fortis nájdete aj rotačnú kefu z mikrovlákna, ktorá sa hodí pre šetrnejšie upratovanie a chúlostivejšie podlahy, špirálovú rotačnú kefu, ktorá umožní vyčistenie hrubších alebo zaschnutých nečistôt, ďalej čistiacu kefku, nabíjací adaptér a základňu pre nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača i príslušenstva.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odoberateľný ručný vysávač Nie
Prevádzková doba 45 min.
Systém napájania AKU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 7224 90000 Fortis 3v1 s UV svetlom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené