Faber GALILEO BK

  • Doprava zadarmo

Šírka: 83 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Maximálny výkon odsávania: 700 m3 Viac info


Cena 1 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 39,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Faber GALILEO BK v čiernej farbe je zaradený do energetickej triedy A+++. Revolučný digestor je integrovaný do varnej dosky. Je možné ho použiť s odťahom do komína alebo recirkuláciou. Ponúka až 8 stupňov rýchlost a 2 intenzívne s dotykovým ovládaním. Maximálny výkon odsávania dosahuje 700 m³/hod. pri intenzívnom stupni. Maximálna hlučnosť digestora Faber GALILEO BK pri odsávaní je 66 dB. Kazetový tukový filter, skrytý v sacej štrbine je možné umývať aj v umývačke riadu. Je umiestený v takom uhle aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žľabu. Liatinová mriežka, ktorá prekrýva saciu časť poslúži pre odkladanie varných nádob.

 

 

Integrovaný do varnej dosky

Vstavaný digestor v čiernej farbe Faber GALILEO BK účinne eliminuje a odstraňuje výpary a zápachy tvorené pri príprave jedál. Revolučný odsávač pár je integrovaný do varnej dosky. Jeho efektívna prevádzka spríjemní ovzdušie vo vašej kuchyni a vy sa budete môcť najesť v čistom a sviežom prostredí. Digestor je veľmi nenápadný a zaručene vám nebude prekážať pri varení alebo brániť vo výhľade. Výkonný motor má tichú prevádzku a je vodeodolný.

Silný sací výkon

Výpary z vašich hrncov odsáva tou najkratšou cestou. Vybrať si môžete z ôsmich výkonových rýchlostných stupňov a dvoch intenzívnych stupňov. Maximálny výkon odsávača dosahuje 700 m³/hod. Pre použitie digestora s recirkuláciou je potrebné dokúpiť uhlíkový filter Faber 112.0548.447 alebo Faber 112.0548.448.

Prednosti

Kazetový tukový filter je ukrytý v sacej štrbine a je možné ho umývať aj v umývačke riadu. Je umiestený v takom uhle aby v prípade pretečenia smeroval tekutinu do záchytného žľabu. Liatinová mriežka, ktorá prekrýva saciu časť vám poslúži pre odkladanie varných nádob. Ovládanie odsávania i varných zón je dotykové typu "slider".

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Maximálny výkon odsávania 700 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Faber GALILEO BK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené