Popis produktu

Jedna z najobľúbenejších športových hier sa dočkala svojho ďalšieho pokračovania. FIFA 22 na Xbox Series X prinesie mnoho zážitkov pri hraní. Vyberte si svoj obľúbený tím, vytvárajte a upravujte hráčske zostavy, zapojte sa do ligových zápasov, vybehnite na ihrisko, trénujte a vyhrajte. Tešiť sa môžete na klasický režim hrania tím vs tím, kariérny mód, zápasy UEFA Ligy Majstrov, UEFA Európskej ligy, multiplayer, Volta (hranie na pouličných ihriskách), tréningový mód, kde vylepšíte svoje herné taktiky, zručnosti s loptou a mnoho ďalších možností, ktoré vám FIFA 22 ponúkne. Vylepšenie prichádza taktiež v grafike a animáciách, ktoré pozostávajú z prepracovaného správania brankárov, zlepšenia fyziky lopty a nových útočných taktík, ktoré vás povedú k vítazstvu. Vychutnajte si jedinečné nástupy na štadión, ukážky a zápasové zostrihy, zvukové efekty a skandovanie divákov pre ešte lepší herný zážitok. Hra je v anglickom dabingu s českým textom. Na online hranie je potrebné mať predplatné na Xbox Live Gold.

 

FIFA je späť

Inovácie, ktorými je FIFA 22 od EA SPORTS obohatená, posúva herný zážitok znovu bližšie k skutočnosti. Hra ponúka nový rozmer a množstvo skvelých noviniek. Od grafického spracovania až po fyzické správanie hráčov na ihrisku budete môcť sledovať vývoj oproti predošlému ročníku hry FIFA. Opäť si splníte futbalové sny v kariérnom režime a v móde VOLTA FOOTBALL si zase zahráte pred fanúšikmi na ihriskách v ulici. V režime Profi kluby vytvorte tím a postupne si ho vylepšujte a prispôsobujte tak, aby ste z hráčov vyťažili maximum.

Mód FIFA Ultimate Team privíta najslávnejších hráčov v novej edícii Hrdinovia FUT. Vyskúšate si tiež vylepšený systém súťaží, kde budete môcť otestovať svoje schopnosti proti ostatným hráčom online. Akýkoľvek spôsob hry si zvolíte, môžete očakávať autentický zážitok s viac než 17 000 hráčmi, 700 tímami a viac než 30 súťažami, medzi ktoré samozrejme patrí UEFA Liga Majstrov, CONMEBOL Libertadores a úplne nová UEFA Konferenčná Liga.

Plynulé vykreslenie scén

Rýchla akcia povedie k víťazstvu. Vizuálne scény sa spracovávajú oveľa rýchlejšie a plynulejšie. Pri hraní nebudete obmedzovaní sekaním ani spomaleným vykreslením scén, ktoré vás môžu vyviesť z hernej nálady. Hráčov a štadión si tak vychutnáte v peknej kvalite.

Svetelné renderovanie

Herné prostredie sa približuje skutočnosti, čo pocítite nielen na vizuále hráčov a štadiónov, ale taktiež vám to dodá pocit, akoby ste sledovali skutočný futbalový zápas.

Detaily a správanie hráčov

Hra sa čoraz viac približuje realite. Postavy, tvár, dresy, správanie v zápasových situáciách vychádza z ich skutočných vlastností a štatistík. Či už hráč oslavuje gól, kope penaltu, pripravuje sa na priamy kop alebo fauluje protihráča, emočné prejavy v hre odzrkadľujú ich reálne správanie.

Správanie brankárov - Brankári sú oveľa inteligentnejší, čo bude mať za následok ich výkony a rozhodovanie. Ich pozičná hra vychádza z viacerých štýlov brankárov po celom svete, s cieľom kopírovať správanie najlepších brankárov sveta, vrátane ich reflexov.

Fyzika lopty - Skutočné dáta implementované do FIFA 22 dávajú fyzike lopty úplne nový rozmer. Do detailu prepracované parametre, vrátane rýchlosti, falšovania smeru a aerodynamiky zmenia každý dotyk, strelu a prihrávku na úplne nový zážitok.

Výbušné šprinty - Novinka v hrateľnosti, ktorá mení štýl súboja jeden na jedného. Dostávate väčšiu kontrolu nad zrýchlením pri pohybe s loptou alebo pri bránení. Počkajte si na vhodný okamih, v plnej rýchlosti sa zbavte obrancu a pomôžte tímu v útočení.

Útočné taktiky - Vďaka novým taktikám dostávate možnosť lepšie kontrolovať to, akou hrou sa chcete prezentovať na ihrisku. Môžete vybrať a nastaviť pre váš tím rôzne štýly, alebo dajte prednosť vlastnej individuálnej taktike.

Nálada na ihrisku

Herné zážitky vám taktiež spestrí pohlcujúci zvuk. FIFA 22 ponúka zvukovú technológiou, ktorá vnesie do hry priestorové zvukové efekty. Skandovanie divákov počas zápasov a potlesky vás nabudia k lepším herným výkonom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One X
Typ hry Športové
Vekové obmedzenie 3+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií FIFA 22 - Xbox Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené