G21 Inferno plynový tepelný žiarič

Tepelný žiarič, Príkon: 13000 W. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vonkajší ohrievač G21 Inferno je v atraktívnom nerezovom prevedení z kvalitných materiálov – nerezovej ocele a hliníka. Elegantné riešenie ohnivého plameňa uzavretého v sklenenej trubici dekoratívne doplní každý priestor a navyše poslúži aj ako štýlové osvetlenie. Teplo z neho vďaka výkonnému horáku sála ihneď po zapnutí.

Jednoduchá obsluha

Ovládanie je jednoduché, stačí len napojiť tepelný žiarič na 10 kg propán butánovú fľašu, pre ktorej ukladanie je priestor v stojane teplometu. Potom stlačíte tlačidlo mechanického piezo elektrického zapaľovania a exteriérový tepelný žiarič Inferno začne hriať.

Bezpečnosť a pohodlie pri používaní

Pre bezpečnú a ľahkú manipuláciu je vonkajší ohrievač G21 Inferno vybavený kolieskami. Vo výbave sú aj pripojovacie hadice a redukčný ventil, takže už žiadne ďalšie príslušenstvo nemusíte dokupovať. Kvôli bezpečnosti je tepelný plynový žiarič istený poistným bezpečnostným ventilom, ktorý zastaví prívod plynu pri prípadnom prevrátení ohrievača.

Príjemný spoločník pri rôznych príležitostiach

Vonkajší ohrievač G21 Inferno slúži ako rýchly a účinný zdroj tepla vo vonkajších alebo dobre vetraných priestoroch. Pre vonkajší ohrev ho využijete ako pri vonkajších aktivitách s rodinou alebo priateľmi, tak i pre jesenné či zimné spoločenské akcie, ako zdroj tepla v otvorených záhradných altánoch, záhradkách reštaurácií, pod záhradnými prístrešky a podobne.

Okolo žiariča (nad ním aj do strán) musí byť z bezpečnostných dôvodov priestor minimálne jedného metra od horľavých materiálov.

Technická špecifikácia G21 Inferno

  • Regulovateľný výkon: 5 - 13 W
  • Zdroj energie: PB fľaša 10 kg
  • Plocha ohrievania: 40 - 60 m²
  • Spotreba plynu: 945 g/h (pri maximálnom výkone)
  • Bezpečnostný ventil: áno
  • CE certifikácia: áno

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 13000 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií G21 Inferno plynový tepelný žiarič

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami