Garancia najnižšej ceny

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že overená konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme, a to aj spätne.

Garancia najnižšej ceny

 

Dorovnávame overených maloobchodných predajcov 

Garancia platí pre celý sortiment vrátane akciového tovaru, ktorý ponúkajú overené maloobchodné predajne na Slovensku: Alza, Planeo Elektro, Okay, Datart, TPD, MALL sk, HEJ sk, Euronics, Andrea shop. 

Cenu dorovnáme aj spätne do 14 dní od nákupu

Prosíme, povedzte nám o nižšej cene u overeného maloobchodného predajcu do 14 dní od nákupu - my vám hneď vrátime rozdiel.

V predajni vám rozdiel v cene vrátime na ruku alebo na vašu NAY Extra kartu

  • Najneskôr do 14 dní od nákupu alebo ešte pred nákupom, nás v ktorejkoľvek predajni informujte o nižšej cene u konkurencie alebo nám predložte ponukový leták.
  • V prípade splnených podmienok Garancie vám upravíme cenu podľa konkurencie, alebo, ak už nákup prebehol, vám vrátime rozdiel v cene.
  • Ak ste členom NAY Extra klubu, rozdiel v cene vám môžeme vrátiť aj vo forme bodov na vašu NAY kartu.

Pri online nákupe vám rozdiel v cene vrátime na účet alebo na vašu NAY kartu

  • Najneskôr do 14 dní od nákupu alebo ešte pred samotným nákupom nám pošlite e-mailom na adresu eshop@nay.sk konkurenčnú ponuku s uvedením miesta predajne, v ktorej vám bola ponúknutá na okamžitý predaj.
  • V prípade splnených podmienok Garancie vám buď v objednávke upravíme cenu tovaru, alebo, ak už bola platba za objednávku uhradená, vám rozdiel v cene poukážeme na váš účet.
  • V prípade, že ste členom NAY Extra klubu, rozdiel v cene vám môžeme vrátiť aj vo forme bodov na vašu NAY kartu.

Musí ísť o rovnaký tovar, ktorý je dostupný

Garancia sa vzťahuje na prípady, keď ide o rovnaký tovar. Za taký považujeme tovar s rovnakým označením, parametrami a kvalitou a s rovnakými podmienkami predaja, ako aktuálne ponúkame my.

V praxi to znamená, že tovar nesmie byť u konkurencie zlacnený z dôvodu poškodenia, známok používania, chýbajúceho obalu alebo časti príslušenstva alebo z dôvodu, že ide o tovar z výkupu. Tiež nesmie byť cena tovaru u konkurencie podmienená nákupom iného tovaru, služby alebo využitím nákupu na splátky alebo iného úverového produktu.

Pozor, konkurenčná predajňa musí mať rovnaký tovar v zásobe na okamžitý predaj. Stáva sa, že predajňa propaguje v letáku akciu, tovar však mali len v obmedzenom množstve a vypredali ho. V takýchto prípadoch garanciu nie je možné uplatniť.

Stačí informácia o cene, zvyšok overíme my

Stačí, ak nás informujete o cene, alebo nám predložíte ponukový leták konkurenčnej kamennej predajne - my vám cenu znížime podľa konkurencie.

Overenie trvá max. 1 deň

Garanciu sa snažíme vybaviť ihneď. V prípade, že cena konkurencie je výrazne nižšia, môže nám overenie trvať maximálne 1 deň. Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnej predajni. To znamená, že konkurenčná predajňa musí byť otvorená v bežnej predajnej dobe.

Výhody NAY Extra klubu platia aj pri garancii

Ak ste si uplatnili garanciu, získate peniaze späť na NAY Extra kartu, rovnako získate vernostnú zľavu aj pri úprave na cenu konkurenčného predajcu. Stačí predložiť pri nákupe vernostnú kartu.

Výnimky

  • Garancia sa nevzťahuje na ceny u konkurencie, ktorá má kamenné predajne s inými cenami ako vo svojej internetovej predajni.
  • Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, chybne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom.
  • Pri uplatnení garancie nie je možné uplatniť iné zľavy a akcie okrem výhod NAY Extra klubu.
  • Garancia sa nevzťahuje na program „NAY pre firmy“ (B2B zákazníci).

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že overená konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme, a to aj spätne.