Garmin Fénix 3 Sapphire HR Performer (šedé)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Skvelá kombinácia

integrovaným optickým snímačom tepu budete mať svoj pulz po celú dobu absolútne pod kontrolou.  Táto pokročila technológia využíva zelené svetlo s fotodiódami. To je citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká priamo do pokožky. Hodinky Garmin Fénix 3 Sapphire HR Performer sú však v prípade potreby dolnené aj o pulzomer, ktorý meranie spresňuje a súčasne zabezpečuje bežecké metriky ako kadencia, vertikálna oscilácia a iné. Vďaka elastickým popruhom je jeho nosenie mimoriadne pohodlné, vďaka čomu Vás pri prevádzke nebude nijako obťažovať. 

Displej

Všetky potrebné informácie, údaje i výsledky, ktoré počas športovania dosahujete sa zobrazujú na LCD displeji Chroma s vysokým rozlíšením a antireflexným povrchom. Uhlopriečka dosahuje 1,2 palcov, čím je dostatočne veľká i dobre čitateľná. Obrazovka je farebná a vždy ponúka jasný náhľad i dobrú čitateľnosť za každých svetelných podmienok. 

Prevádzka

Napájanie je v réžii lítium – iónovej batérie, ktorá zabezpečuje až 6 týždňovú prevádzku v režime hodiniekUltraTrac spoľahlivo predĺži dobu používania GPS v rozmedzí od 16 až do 50 hodínGarmin Fénix 3 Sapphire HR Performer tak budú skvelým spoločníkom aj na dlhých cestách.

Presné údaje

Pri každej športovej aktivite, ktorú budete vykonávať, dostanete presné informácie. Na mysli máme vzdialenosť, tempo/rýchlosť, čas, výšku ale aj iné hodnoty aj v náročnejších podmienkach ako napríklad v horách, pri stromoch alebo v budovách. S vysokocitlivým GPS/GLONASS prijímačom s novou oceľovou anténou EXO môžete očakávať spoľahlivé údaje za každých okolností. 

Prepojenie

Hodinky možno po skončení jednoducho pripojiť k Vášmu počítaču či notebooku (PC/MAC) a preniesť si dosiahnuté výsledky do bezplatnej aplikácie Garmin Connect. Porovnanie je tak veľmi jednoduché a Vás to bude motivovať ešte k lepším výkonom. Po prepojení cez USB si ďalej možno údaje zálohovať alebo si naplánovať rôzne trasy. Samozrejme ich viete zosynchronizovať aj s Vašim mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth Smart.

Dizajn

Jednoduchý dizajn a čisté línie Vás zaujmú už na prvý pohľad. Čierne prevedenie pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň, čím si okamžite získajú Vaše sympatie. Vystužené puzdro vyrobené z polyméru je odolné a zakryté zafírovým sklíčkom. To je obzvlášť odolné proti poškriabaniu, preto sa akéhokoľvek znehodnotenia nemusíte obávať.

Motivácia

Ak potrebujete hnaciu silu, alebo sú Vaše výsledky lepšie v skupinovom režime, nasledujúcou informáciou Vás určite potešíme. Virtual Partner funkcia umožňuje pretekať proti sebe, prípadne výkonom, ktoré sú zdieľané inými používateľmi. Nakoľko je ľudská súťaživosť úplne prirodzená, vy dosiahnete lepší výkon. Váš cieľ tak bude opäť bližšie. 

Plávanie 

Ich využitie je skutočne široké. Možno sa s nimi napríklad aj sprchovať, namočiť ich alebo aj plávať vo vode. Dávajte si však pozor, aby ste s nimi neplávali do hlbokej vody, prípadne sa s nimi nepotápali. S integrovaným akcelerometrom s nimi možno ísť na otvorenú plochu i do krytých bazénov. Hodinky spoľahlivo vyhodnotia počet preplávaných dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov, ale aj index efektivity, vaše SWOLF skóre a navyše rozozná až 5 plaveckých štýlov.

Široké využitie

funkciou intervalového tréningu bude Vaše cvičenie oveľa efektívnejšie. Každý interval je zaznamenaný samostatne – po tréningu stačí len aktivitu uložiť a zhodnotiť. Hodinky však oceníte aj pri behu, cyklistike, triatlone, lyžovaní či snowboardingu. Skvelým spoločníkom budú aj počas dňa, kedy Vás informujú o aktuálnom počte krokov, koľko krokov ešte spraviť pre dosiahnutie cieľa, ale aj o spálených kalóriách. Dokonca monitorujú aj kvalitu Vášho spánku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 51,5 mm
Výška: 16 mm
Hmotnosť: 86 g
Hĺbka: 51,5 mm
Farba remienku: šedá
Farba hodiniek: šedá

Funkcie

iGPS: Áno

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iTyp displeja: Transflektívny
Zobrazenie: farebný chroma TFT

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
iFunkcie: intervalový tréning, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monito ring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Aktivita: chôdza, outdoor, plávanie, cyklistika, fitness, beh
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne

Batérie

Výdrž batérie: 42 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-01338-74

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore