Smart hodinky Garmin

Jednotka vo svete GPS navigácií, americká spoločnosť Garmin, ponúka vo svojom portfóliu naozaj široký výber inteligentných hodiniek. Či už uprednostňujete športové outdoorové smart hodinky, alebo preferujete o niečo jemnejšie, elegantnejšie a štýlovejšie hodinky, ponuka smart hodiniek značky Garmin vás nesklame.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

Dunajská Streda
Dostupnosť v predajniach

Zobrazujeme 2 výsledkov. Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Garmin fénix 6S Sapphire sivé s čiernym remienkom

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Garmin fénix 6S Sapphire sivé s čiernym remienkom

Funkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie


799,00 € 749,00 €

Garmin vívoActive3 Music čierne

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

GARMIN vívoActive3 Music, čierna

 • Výpredaj −27 %
 • Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie


  329,00 € 239,00 €

  O kategórii

  Štýlové hodinky Garmin Vivoactive 4S – váš módny doplnok

  Inteligentné hodinky Garmin sú obľúbené nielen pre svoj dizajn a funkcie, ale aj pre veľmi dobrú výdrž batérie a širokú ponuku modelov. Hľadáte veľký rozsah funkcií, nie je vám ukradnuté ani vaše zdravie a popritom chcete niečo štýlové? Garmin Vívoactive 4S spája všetky parametre v jednom. Či už ide o integrovaný optický snímač PULSE OX, presné meranie pulzu, alebo zabudovaný GPS prijímač. Tieto hodinky sa navyše stanú aj vašim módnym doplnkom.

  6. generácia GPS smart hodiniek Garmin

  Pre milovníkov outdoorových aktivít spoločnosť Garmin ponúka šiestu generáciu GPS smart hodiniek – Fénix 6/6S/6X, ktoré sú vybavené rôznymi funkciami a dokážu predčiť všetky vaše očakávania. Šiesta generácia ponúka niekoľko verzií veľkostí a dizajnu, ktoré sa líšia podľa veľkosti uhlopriečky. Modely Pro a Sapphire obsahujú aj databázu máp.