Gogen IR167BTB čierne


Internetové rádio, Smart, Farba čierna, Celkový výkon: 14 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, Počet staníc v pamäti: 20, USB port, Výstup pre slúchadlá, Hodiny, Časovač, LCD displej. Viac info


Cena 99,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 109,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


4,2 / 5

80% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Internetové rádio GoGen IR167BTB vám zabezpečí prístup k streamovaným staniciam z celého sveta. Ponúka množstvo zaujímavých funkcií, medzi ktoré patrí podpora prehrávania playlistov, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, prehľad informácii o finančnom trhu a počasí. Vďaka funkcii Bluetooth môžete z rádia vytvoriť reproduktor, ktorý bude streamovať vašu obľúbenú hudbu. Všetky informácie sa zobrazujú na 2.4" farebnom displeji. Zariadenie obsahuje USB výstup pre nabíjanie externých zariadení 5 V/1 A. Výkon rádioprijímača je 2 x 7 W.

GoGen IR167BTB

S internetovým rádiom značky GoGen IR167BTB získavate spoločníka, ktorý vás dokáže zabaviť a naladiť na dobrú náladu na dlhé hodiny. Moderné internetové rádio s možnosťou postaviť ho prakticky kdekoľvek v domácnosti, kancelárii či pracovne vás presvedčí svojím jednoduchým moderným dizajnom i radom funkcií. Sieťové prehrávanie s WiFi streamingom /UPnP/ alebo podpora prehrávania playlistov prostredníctvom úložiska mediaYou, robí z tohto malého prístroja praktického spoločníka voľného času.

 

Internetové rádio

Stačí pripojiť rádio do siete WLAN a budete počuť celý svet. Internetové rádio vám sprostredkuje prístup k rozhlasovým staniciam celého sveta. Priamo v ponuke prijímača potom môžete obsadiť 20 pozícií pre uloženie obľúbených internetových rádiostaníc.

 

Aplikácia AirMusic

Pre milovníkov mobilných aplikácií doporučujeme aplikáciu pre smartfóny AirMusic, vďaka ktorej môžete svoje internetové rádio pohodlne ovládať aj na diaľku prostredníctvom WiFi. Okrem ovládania rádia vie táto aplikácia cez prijímač prehrávať hudobné súbory z telefónu.

Informačné centrum

Internetové rádio by sa dalo nazvať aj takým malým informačným centrom. Získate vďaka nemu informácie o počasí a predpoveď pre 2000 svetových miest a finančné informácie z celého sveta.

Bluetooth

Prístroj disponuje funkciou Bluetooth, vďaka ktorej si z rádia môžete vytvoriť reproduktor, na ktorom prehráte hudobné súbory z ostatných zariadení disponujúci funkcionalitou Bluetooth, najčastejšie z mobilných telefónov.

 

 

GoGen IR167BTB s pokročilými funkciami

Internetové rádio je osadené plochým plne farebným prehľadným 6 cm displejom s možnosťou nastavenia jasu aj výberom medzi čiernobielym alebo farebným režimom. Z ponuky funkcií môžete ďalej využitý aj tri nezávislé budíky, nastaviteľný ekvalizér, zapojenie do DLNA siete alebo prehrávanie miestneho rádia s automatickou detekciou vašej aktuálnej polohy.    

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Podporované pásma FM
Celkový výkon 14 W
DAB Nie

Hodnotenie

4,2 / 5

5 recenzií Gogen IR167BTB čierne

80% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

7. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáAlžbeta

17. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vsetko
  • Vsetko
  • Nic

????


Radoslav

9. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Vyššia cena

Anna

28. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Pomer ceny a kvality
  • Nerušivé počúvanie

Spokojná s výrobkom