Popis produktu

 

Google Nest Audio Chalk

Zariadenie je potiahnuté látkou a jeho tvar vám bude pripomínať vankúš. Vďaka farebnému odtieňu výborne zapadne do ľubovoľnej domácnosti. Google Nest Audio má 19 mm výškový a 75 mm stredo-basový reproduktor. Prináša tak plnší, jasnejší a prirodzenejší zvuk. Oproti predchodcovi má až o 50 % basov a až o 75 % väčšiu hlasitosť. Reproduktor má tri mikrofóny s veľkým rozsahom. O výkon sa stará 4-jadrový procesor A53 1,8 GHz s výkonným hardvérovým modulom ML. Novinka má funkciu Media EQ, ktorá dokáže vyladiť všetko, čo práve počúvate, či už ide o hudbu, podcasty alebo audioknihy. Ambient IQ automaticky upravuje hlasitosť na základe šumu v pozadí.

Silný pomocník

Získajte hands-free pomoc v každej miestnosti vďaka tomuto smart asistentu Google Home . Môžete mu položiť otázky o počasí, politickej situácií, novinkách vo vašom okolí o športoch. Následne dostanete odpovede od spoločnosti Google. Povedzte tomu, aby robil veci. Stane sa vašim osobným Googlom.

Spravujte váš deň hlasom

Oceníte aj pomoc okolo vášho domu s vecami z vášho okolia. Google Home bude poznať vaše plány, dochádzanie, informácie o cestovaní a ďalšie, po tom ako si to všetko zaznačíte do kalendára. Pomôže vám nájsť aj stratené zariadenie iPhone alebo telefón s Androidom. Môžete telefonovať s ľubovoľným kontaktom alebo firmou.

Smart asistent ponúka slobodu

Ovládajte vašu obľúbenú hudbu, filmy a relácie pomocou iba vášho hlasu. Ak je Google Home zapojený do vášho domáceho smart systému, môžete zapnúť televízor, spustiť vašu obľúbenú skladbu, alebo vypnúť deťom seriál, keď už dávno spia. Na toto všetko vám stačí váš hlas. Vyslovte jednoduchý príkaz a stane sa tak.

Vaše informácie - váš hlas

Získajte personalizované odpovede pre každého člena rodiny prostredníctvom rozpoznávania hlasu. Google Home spoľahlivo odpovie na otázky o pláne vášho dňa bez toho, aby ste mu muesli povedať vaše meno.

Zabávajte sa

Naučte sa niečo nové, zahrajte si zábavné hry a počúvajte príbehy pomocou asistenta Google Home. Chcete povedať deťom, že raňajky sú pripravené ? Vyšlite správu do zariadení Google Home v ich izbe, do všetkých miestností alebo aj v okolí domu.

Funkcie a výhody Google Nest Audio

  • Hlasové ovládanie vzdialených zariadení
  • Reproduktor dokáže prehrať hudbu cez Spotify
  • Individuálne rozpoznávanie hlasu
  • Online vyhľadávanie odpovedí na vaše otázky
  • Plnenie hlasových pokynov
  • Kompatibilita s Google Assistant
  • Bezproblémová integrácia všetkých Google platforiem
  • LED indikátor

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ozvučenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 16 cm
Hmotnosť: 1745 g
Výška: 26 cm
Hĺbka: 9,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ozvučenie

Ostatné

Kód produktu: GA01420-ES

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore