Gorenje DPNE83/GNLWIFI


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Maximálna hĺbka: 68 cm. Viac info


Cena 468,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne Gorenje DPNE83/GNLWIFI s energetickou triedou A+++, kapacitou 8 kg a odloženým štartom. Vďaka vstavanému displeju a smart ovládaniu cez mobil zabezpečí pohodlné sušenie. Maximálna hĺbka 68 cm.

 

 

 

Šikovný pomocník v domácnosti

S inovatívnou sušičkou Gorenje sa zbavíte čakania na suchú bielizeň zo sušiaku. Táto sušička nie je len spoľahlivá a úsporná v energii, ale aj šetrná k životnému prostrediu. S ľahkosťou si môžete užívať čerstvo usušené oblečenie bez zbytočného času stráveného čakaním.

Systém NatureDry

Systém NatureDry napodobňuje prirodzené sušenie na čerstvom vzduchu a s prídavným senzorom dokáže bezpečne usušiť rôzne typy bielizne vrátane chúlostivých tkanín, vlny a športového oblečenia. Patentovaná technológia zabezpečuje efektívne výsledky bez poškodenia textílií.

Aplikácia ConnectLife

Sušička prádla s aplikáciou ConnectLife vám uľahčí každodenný život. S touto sušičkou máte všetky funkcie a upozornenia pod kontrolou odkiaľkoľvek. Už nikdy nezabudnete na prádlo vo vašej sušičke.

PowerPlusMotor

Najnovšia generácia motorov s nízkou spotrebou energie. Ideálny na veľké zaťaženie s minimálnymi emisiami tepla a zníženým hlukom. Často využívaný v sušičkách s vysokou energetickou účinnosťou a väčším výkonom. S PowerPlusMotorom získate spoľahlivý výkon bez zbytočných nákladov na energiu.

Ilustračný obrázok

Tepelné čerpadlo

Sušička Gorenje DPNE83/GNLWIFI s tepelným čerpadlom je ideálnym riešením pre efektívne sušenie odevov. S vysokou energetickou účinnosťou a teplotou dosahujúcou približne 50 °C umožňuje úsporné a šetrné sušenie. Táto sušička je schopná vysušiť takmer všetky typy odevov bez rizika presušenia či zrážania, čím je ideálnou voľbou pre každodenné použitie.

Ilustračný obrázok

Program AirRefresh

Špeciálny program osviežuje oblečenie po športových aktivitách alebo po večeri. Odstraňuje nepríjemné pachy ako vôňu jedla či cigariet. Oblečenie je pripravené na nosenie a takmer také svieže ako po vypraní, a to už za 30 minút. Ideálny spôsob, ako mať vždy čisté a svieže oblečenie.

Program Fast 89'

Sušička prádla Gorenje DPNE83/GNLWIFI so špeciálnym rýchlym programom sušenia skracuje dobu na 89 minút. Dosiahnite dokonalé výsledky bez zbytočného stresu a ušetrite čas vďaka tomuto praktickému doplnku do vášho domácnosti.

Ilustračný obrázok

Efektívne sušenie TwinAir

Sušička bielizne Gorenje DPNE83/GNLWIFI s technológiou TwinAir zaručuje mäkké a rovnomerne vysušené prádlo. Vďaka obojsmernému fúkaniu vzduchu sa bielizeň menej pokrčí priamo zo sušičky. Už nikdy nebudete musieť žehliť svoje najväčšie kusy bielizne.

Senzorová technológia

Senzorová technológia inteligentne riadi sušičku bielizne so senzormi, ktoré zastavia proces sušenia pri dosiahnutí požadovanej úrovne suchosti. Tento model automaticky prispôsobí sušenie podľa zvoleného programu a typu bielizne, čo zabezpečuje optimálne výsledky.

LED osvetlenie 

LED svetlo v bubne tejto práčky je ideálne pre osvetlenie a zjednodušenie manipulácie s oblečením. Svetlo je umiestnené tak, aby efektívne osvetlilo a zabezpečilo pohodlné nakladanie a vykladanie.

Ilustračný obrázok

Bubon WaveActive

Sušička bielizne s technológiou Anti-Crease zabezpečuje sušenie bez pokrčenia. Špeciálny dizajn bubna a 3D rebrovanie minimalizujú zamotanie oblečenia. Po skončení cyklu nasleduje 10-minútové chladenie, ktoré ďalej zamedzuje vzniku záhybov. Automatické otáčanie náplne po skončení cyklu pomáha udržať bielizeň bez pokrčenia.

Detský zámok

Ovládací panel s detským zámkom zabezpečuje ochranu pred nežiaducou zmenou nastavenia bežiaceho cyklu. Ideálny pre rodiny s deťmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 62.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 68 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje DPNE83/GNLWIFI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami