Gorenje FDK24DW

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 54,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka pre tovary od 30 - 49 €

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušička potravin Gorenje FDK24DW je vybavená piatimi sitami na sušenie potravín o priemere 31 cm. Najdôležitejšou súčasťou každej sušičky je základňa, v ktorej je ukryté výhrevné teleso s termostatom a ventilátor - príkon 240 W. Nad základňou sú umiestnené priehľadné sitá na sušenie a celá sušička je potom uzavretá vekom. Časť vzduchu odchádza vekom von zo sušičky, časť ďalej koluje v prístroji. Všetky dôležité nastavenia pritom prebiehajú na digitálnom displeji na prednej strane.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 27 %

Zvážte aj tento produkt

Praktická sušička ovocia ABC 728 vám umožní sušiť okrem ovocia a zeleniny aj bylinky a huby pre neskoršiu konzumáciu. Sušička ponúka kombináciu komfortného kvalitného sušenia ovocia s automatickým vypnutím, jednoduchým čistením a vysokým výkonom. V základnej výbave má 4 sušiace pláty, no kapacitu sušenia si môžete zvýšiť dokúpením ďalších 4 sušiacich plátov. Sušička je vybavená termostatom s možnosťou nastavenia 3 teplôt: 40 °C, 55 °C alebo 77 °C. Maximálna doba sušenia je 12 hodín a je možné nastaviť si dobu sušenia prostredníctvom časovača. Biela farba.

Základné parametre

  • Maximálny výkon: 750 W
  • Príkon: 750 W
  • Priemer: 34 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Gorenje FDK24DW 

Sušička potravin Gorenje FDK24DW umožňuje sušiť ovocie, zeleninu, bylinky, huby. Súčasťou sušičky je 5 priehľadných poschodí s priemerom 310 mm. Má integrovaný ventilátor, ktorý sa vám postará o rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútri tela sušičky. Perfektne tak nasušíte všetky potraviny, ktoré sa vám do sušičky zmestia. Vykurovacie teleso s príkonom 240 W zaistí štandardne rýchle sušenie.

Jednoduché sušenie

Priehľadné veko a sitá umožňujú okamžitú vizuálnu kontrolu nad stavom sušenia. Nechýba ani elektronická regulácia teploty: minimálna teplota: 35 ˚C, maximálna teplota: 70 ˚C. Dobu sušenia si môžte nastaviť 0,5 h až po 19,5 hod.  a to podľa druhu potravín. Nápomocný bude prehľadný LED displej. Samozrejmosťou sú aj nožičky s gumovou podložkou pre zabezpečenie lepšej stability.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 240 W
Priemer: 31 cm
Počet roštov: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 2800 g
Výška: 31 cm
Hĺbka: 31 cm
Priemer: 31 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: veko a držiak

Funkcie

Časovač: Áno
Automatické vypnutie po: 1170 min.

Energetické údaje

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 240 W

Dizajn

Počet roštov: 5

Ostatné

Kód produktu: 423353

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore