Gorenje FDK24DW

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 54,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušička potravin Gorenje FDK24DW je vybavená piatimi sitami na sušenie potravín o priemere 31 cm. Najdôležitejšou súčasťou každej sušičky je základňa, v ktorej je ukryté výhrevné teleso s termostatom a ventilátor - príkon 240 W. Nad základňou sú umiestnené priehľadné sitá na sušenie a celá sušička je potom uzavretá vekom. Časť vzduchu odchádza vekom von zo sušičky, časť ďalej koluje v prístroji. Všetky dôležité nastavenia pritom prebiehajú na digitálnom displeji na prednej strane.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 27 %

Zvážte aj tento produkt

ABC 728 ABC 728

Tento produkt má do konca týždňa naystrovskú cenu!

5 (22)

Praktická sušička ovocia ABC 728 vám umožní sušiť okrem ovocia a zeleniny aj bylinky a huby pre neskoršiu konzumáciu. Sušička ponúka kombináciu komfortného kvalitného sušenia ovocia s automatickým vypnutím, jednoduchým čistením a vysokým výkonom. V základnej výbave má 4 sušiace pláty, no kapacitu sušenia si môžete zvýšiť dokúpením ďalších 4 sušiacich plátov. Sušička je vybavená termostatom s možnosťou nastavenia 3 teplôt: 40 °C, 55 °C alebo 77 °C. Maximálna doba sušenia je 12 hodín a je možné nastaviť si dobu sušenia prostredníctvom časovača. Biela farba.

Základné parametre

  • Maximálny výkon: 750 W
  • Príkon: 750 W
  • Priemer: 34 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Gorenje FDK24DW 

Sušička potravin Gorenje FDK24DW umožňuje sušiť ovocie, zeleninu, bylinky, huby. Súčasťou sušičky je 5 priehľadných poschodí s priemerom 310 mm. Má integrovaný ventilátor, ktorý sa vám postará o rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútri tela sušičky. Perfektne tak nasušíte všetky potraviny, ktoré sa vám do sušičky zmestia. Vykurovacie teleso s príkonom 240 W zaistí štandardne rýchle sušenie.

Jednoduché sušenie

Priehľadné veko a sitá umožňujú okamžitú vizuálnu kontrolu nad stavom sušenia. Nechýba ani elektronická regulácia teploty: minimálna teplota: 35 ˚C, maximálna teplota: 70 ˚C. Dobu sušenia si môžte nastaviť 0,5 h až po 19,5 hod.  a to podľa druhu potravín. Nápomocný bude prehľadný LED displej. Samozrejmosťou sú aj nožičky s gumovou podložkou pre zabezpečenie lepšej stability.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 240 W
Priemer: 31 cm
Počet roštov: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 2800 g
Výška: 31 cm
Hĺbka: 31 cm
Priemer: 31 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: veko a držiak

Funkcie

Časovač: Áno
Automatické vypnutie po: 1170 min.

Energetické údaje

Maximálny výkon: 240 W
Príkon: 240 W

Dizajn

Počet roštov: 5

Ostatné

Kód produktu: 423353

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore