Gorenje N619EAW4

Zobraziť


Šírka: 59.5 cm, Výška: 186 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 369,00 €

7,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Gorenje N619EAW4 v bielej farbe disponuje technológiou No Frost. 207 litrová chladnička ponúka množstvo úložného priestoru a Fresh zónu na uskladnenie ovocia a zeleniny. Mraznička s 3 zásuvkami má 97 litrov a za 24 hodín zmrazí až 9 kg potravín. V prípade výpadku uchová potraviny zmrazené až 16 hodín. Hlučnosť le 39 dB. Ovládací dotykový panel je umiestnený na čelnej strane dvier. Samozrejmosťou je úsporné LED svetlo. Možnosť prehodenia dvierok. Potraviny chráni antibakteriálna ochrana.

Technológia NoFrost Plus

Systém NoFrost Plus bráni tvorbe ľadu a námrazy vo vašej chladničke a mrazničke. Vďaka cirkulácii ionizovaného vzduchu je v chladničke ideálna mikroklíma, ktorá prispieva k tomu, aby vaše potraviny zostali dlhšie čerstvé a neprišli o dôležité vitamíny a minerály. 

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje N619EAW4 v bielej farbe má chladiacu časť v objeme 207 litrov vybavenú 2 policami z bezpečnostného skla, 3 policami v dverách a 2 zásuvkami. Plastové zásuvky CrispZone s reguláciou vlhkosti HumidityControl udržia ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. O dokonalý prehľad sa postará úsporné LED stropné osvetlenie.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 97 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 16 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Gorenje N619EAW4

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Klaudia

3. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • super

ok, bez chýb