Gorenje NRS8182KX

Zobraziť


Šírka: 83.2 cm, Výška: 177.7 cm, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Celkový čistý objem: 441 L, Čistá kapacita chladničky: 266 L, Čistá kapacita mrazničky: 175 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 569,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 589,00 € Zobraziť nápoveď

11,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRS8182KX v nerezovom prevedení disponuje chladiacím priestorom s kapacitou 266 l a mraziacím s objemom 175 l. Vybavená je funkciami NoFrost Plus, MultiFlow, FastFreeze, HolidayMode či LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 42 dB.

Gorenje NRS8182KX

Americká chladnička s celkovým čistým objemom 441 litrov ponúka dostatok priestoru pre uloženie potravín. Chladiaca časť má 266 litrov, mrazničká má objem 175 litrov. Za 24 hodín zamrazí 10 kg poravín. Využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Vnútorná výbava chladničky:

 • 2 police vo dverách

 • 4 sklenené police

 • stojan na vajcia

 • 2 plastové CrispZone zásuvky

Vnútorná výbava mrazničky:

 • 4 police vo dverách

 • 2 plastové zásuvky

 • 4 sklenené police

Technológia No Frost Plus a HolidayMode

S technológiou No Frost Plus ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti americkej chladničky Gorenje NRS8182KX nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod. Má užitočnú funkciu "Holiday mode" - dovolenka. V prípade, že sa chystáte na dovolenku alebo budete zopár dní mimo domu, je možné ju veľmi jednoducho aktivovať stlačením tlačidla. V tomto režime je spotreba znížená na minimum.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. Vaše potraviny si tak zachovajú dlhšiu čerstvosť.

Invertorový kompresor

Americká chladnička sa môže pochváliť tichou prevádzkou vďaka invertorovému kompresoru s hlučnosťou len 42 dB. Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.2 cm
Výška 177.7 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 441 L
Čistá kapacita chladničky 266 L
Čistá kapacita mrazničky 175 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje NRS8182KX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Gabriela

8. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon