Grafické tablety

Grafický tablet je praktické polohovacie zariadenie určené pre všetkých tvorcov digitálnej grafiky, ktorého všestranné využitie ocenia nielen všetci profesionáli, ale i začiatočníci. Súčasťou grafického tabletu je dotykové pero (stylus), ktoré slúži na kreslenie.

Kategórie produktov

O kategórii

Na prácu i zábavu

Graficky tablet je polohovacie zariadenie, ktoré využijú všetci grafickí dizajnéri, projektanti, fotografi, ale i všetci začiatočníci grafickej tvorby. Mnohokrát je zamieňaný so štandardným dotykovým tabletom, avšak pozor – jedná sa o dve odlišné zariadenia. Grafický tablet je ideálny na kreslenie, maľovanie či úpravu fotografií a k počítaču ho pripojíte veľmi jednoducho – pomocou USB, Bluetooth alebo WiFi rozhrania.

Grafický tablet: Pre všetkých tvorcov digitálnej grafiky

Grafický tablet sa skladá z dotykovej plochy a pera (stylus), ktoré slúži na kreslenie a je i obvykle citlivé na tlak, preto je výberom grafického tabletu dôležité zamerať sa i na citlivosť rozpoznávania úrovne tlaku.

Vybrané modely navyše disponujú ergonomicky tvarovaným perom bez batérie - pero je tak dokonalé vyvážené a ľahké a výsledkom je tak rovnaký pocit ako pri písaní klasickým perom na papier. Grafický tablet si môžete zaobstarať aj v rôznych farbách ako napríklad čierny, červený, zelený alebo biely grafický tablet.