5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Obľúbený závodný simulátor Gran Turismo 7 určený pre hernú konzolu PlayStation 5 prichádza, aby vám sprostredkoval reálny zážitok a vzrušenie z jazdy a rýchlych pretekov. Spája v sebe tie najlepšie prvky skutočného jazdného simulátora, a tak si na svoje prídu skúsení hráči, ale aj príležitostní jazdci. Hráč má na výber z viac ako 420 automobilov od klasických až po špičkové superšporty vytvorené s dôrazom na detail a verné spracovanie. Sadnite si za volant a za dynamických poveternostných podmienok okúste na vlastnej koži jazdu na viac než 90 tratiach, vrátane klasických tratí z histórie GT. Vychutnáte si aj legendárny režim GT Simulation, kde môžete nakupovať, pretekať či vylaďovať autá v sólo kampani. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

 

Pripravte sa na zážitok z jazdy

Obľúbený jazdný simulátor Gran Turismo 7 prichádza na hernú konzolu PlayStation 5. Prenesie vás do sveta najvzrušujúcejšich automobilov sveta, adrenalínových jázd a nezabudnuteľných realistických závodov. Vychutnajte si plnými dúškami verné grafické spracovanie a správanie áut na tratiach. Či už si vyberiete klasický automobil alebo nadupaný superšport, čakajú vás hodiny zábavy a radosti z jazdy.

Na svoje si príde každý

Nezáleží, či ste príležitostný alebo závodný jazdec, zberateľ či tuner áut, fotograf alebo dizajnér. V novom závodnom simulátore si každý nájde to svoje vďaka širokej škále herných režimov. Nechýba arkáda, obľúbená kampaň, režim autoškoly, špeciálne udalosti, šampionát a možnosť tuningu. Gran Turismo 7 nezaostáva za herným titulom Gran Turismo Sport, aj v ňom nájdete nový mód GT Sport. Návrat legendárneho režimu GT simulácie zabezpečí, že sa v sólovej kampani nikdy nebudete nudiť a odmení vás sprístupnením nových vozidiel a výziev.

Dôraz na verné spracovanie

Rozšíriť si váš vysnívaný vozový park nebolo nikdy jednoduchšie. K dispozícií máte vyše 420 automobilov už od prvého dňa v Brand Central a u predajcu ojazdených vozidiel. Klasické vozy a najmodernejšie superšporty sveta sú vyobrazené s dôrazom na detail a realistickosť. Každý sa inak šoféruje a riadi, pri jazde má jedinečné správanie a razom preverí vaše jazdecké schopnosti. Dynamické zmeny času a poveternostných podmienok, ktoré sa objavili v predchádzajúcich tituloch Gran Turismo 5 a Gran Turismo 6, môžete očakávať aj v tejto nadupanej časti plnej možností.

Rozšírená ponuka vozidiel a závodných tratí

Hra ponúka automobily svetových tried, vďaka čomu si vychutnáte realitu tohto športu. Bohatý balík s vyše 420 vozmi rôznych značiek uspokojí požiadavky príležitostných a náročných hráčov. Tešiť sa môžete na stroje ako napríklad GT by Citroën Gr.4, Toyota Castrol TOM'S Supra '97, Subaru Impreza 22B-STi '98, Aston Martin DP-100, Bugatti Vision Gran Turismo, Dodge SRT Tomahawk Vision, McLaren Ultimate Vision, Mercedes-Benz AMG Vision a úplnú novinku Porsche 917 Living Legend.

Asfalt okúsite na vyše 90 tratiach. Medzi ne patria Mount Panorama, Trial Mountain, Fuji International Speedway, Blue Moon Bay a populárny Nürburgring. Každá z tratí skrýva vlastné nástrahy a zložité úseky a je len na vás ich prekonať a získať nový časový rekord.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Gran Turismo 7 - PS5 Hra

100% Kvalita
Vynikajúca

85% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jaroslav

22. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaOndrej

21. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Hra je skvelá podľa očakávania


Peter

18. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


  • Nemám nič

Staré dobré gran turismo


Filip

18. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná