Haier

HAIER: spotrebiče svetovej jednotky pre domácnosť bez kompromisov

Spoločnosť HAIER vyrába už viac ako 30 rokov prémiové spotrebiče špičkovej kvality, ktoré sú súčasťou spokojných domácností v 160 krajinách sveta. V celosvetovom meradle je skupina Haier jednotkou v podiele na trhu s domácimi spotrebičmi a to už 12 rokov v rade (zdroj: Euromonitor Limited 2020). Haier spotrebiče v sebe snúbia luxusný dizajn, nadštandardné parametre a inovatívne technológie aj pre náročných zákazníkov, ktorí v starostlivosti o domácnosť nechcú pristúpiť na žiadne kompromisy.

Chladničky Haier Chladničky Haier

Udržte svoje potraviny dlhšie čerstvé

Vyberte si klasickú alebo multidoor chladničku s inovatívnymi technológiami Fresher Techs®, ktoré upravujú podmienky v jednotlivých zónach tak, aby zabezpečili, že si vaše potraviny udržia čo najdlhšie svoju čerstvosť, chuť a nutričnú hodnotu. Špeciálne zásuvky, antibakteriálna ochrana ABT®, beznámrazový systém Total No Frost alebo invertorový kompresor s tichým chodom sú potom samozrejmosťou.

Mrazničky Instaswitch Mrazničky Instaswitch

Zmeňte mrazničku na chladničku a naopak

Šuflíkovú mrazničku Instaswitch Freezer môžete použiť ako mrazničku aj ako chladničku. V prípade, že potrebujete zväčšiť priestor chladenia počas dovolenky alebo ste len urobili väčší nákup, než ste čakali, jednoducho si prepnite na teplotu 0 ° až + 4 ° C. Kedykoľvek potom budete potrebovať mrazničku, zmeňte režim späť na mraziacu teplotu až -24 ° C. S kapacitou 330 litrov ponúka XL vnútorný priestor a zásuvku Fresher Zone pre rýchle mrazenie alebo chladenie. 

Vinotéky Haier Vinotéky Haier

Skladujte vína ako profesionál

Vinotéky Haier vytvárajú optimálne podmienky na uchovávanie vín v domácom prostredí a vy si tak svoju vášeň môžete užiť v plnej miere. Vďaka kompresoru s nízkymi vibráciami sa nemusíte obávať hlučnosti, strážia stálu teplotu a regulujú vlhkosť, filter s aktívnym uhlím a UV filter vo dverách chránia víno pred škodlivými vplyvmi zvonku. Vyberte si z jedno- alebo dvojzónových variant, s kapacitou od 30 do 171 fliaš.

Práčky, sušičky a práčky so sušičkou Práčky, sušičky a práčky so sušičkou

Dajte svojim odevom starostlivosť, ktorú si zaslúžia

Produkty starostlivosti o bielizeň Haier poskytujú profesionálne výsledky, šetria energiu aj čas. Vďaka mimoriadne tichému motoru Direct Motion sa zaobídu bez nepríjemného hluku a zbytočných vibrácií. Antibakteriálne ošetrenie ABT® ochráni najviac rizikové časti práčky. Samozrejmosťou je výber z mnohých programov vrátane čistenia parou, možnosť upraviť dĺžku prania podľa potreby, iste oceníte aj XL bubon s vnútorným osvetlením.

Banner A Predĺžené záruky 5 a 12 rokov zadarmo 

Ku všetkým produktom Haier získate 5 rokov záruku na celý spotrebič zadarmo, k vybraným modelom navyše ešte 12 rokov záruku na invertorový kompresor alebo na invertorový motor. Pre získanie záruky si nezabudnite svoj nový spotrebič zaregistrovať.

Banner A Kolekcia vín ako darček k nákupu

K nákupu vybraných modelov chladničiek a vinoték získavate ako darček kolekciu luxusných vín v hodnote až 120 Eur. Stačí si svoj nový spotrebič len registrovať.

Fresher Techs® Fresher Techs®

Uchovajte chuť vašich potravin

Keď dokážeme uchovať potraviny dlhšiu dobu, zároveň tým menej plytváme. Preto spoločnosť Haier vytvorila sadu revolučných technológií Fresher Techs®, ktoré udržujú vaše potraviny dlhšie chutné, čerstvé a zdravé. Total No Frost sa postará o automatické odmrazovanie chladničky aj mrazničky. Fresher Shield navyše zabraňuje vniknutiu vzduchu do mrazničky počas rozmrazovania a teda kolísaniu teploty.

 

Easy Access Easy Access

Zásuvka so samostatným otváraním 

Zásuvka Easy Access nahrádza klasické dvierka a umožňuje rýchly prístup k potravinám. Zásuvky sú vybavené priehľadnými boxami pre prehľadnosť, preukázateľná je tiež úspora energie až o 30% vďaka obmedzeniu teplotných strát.

 

Daylight Daylight

Presvieťte svoju chladničku denným svetlom

 Výkonné LED diódy podsvecujú celý zadný panel vo vnútornom priestore chladničky a navodzujú dojem príjemného denného svetla za oknom. Jednoducho tak uvidíte na všetko, čo v chladničke skladujete.

 

My Zone My Zone

Flexibilná priehradka s nastaviteľnou teplotou 

MyZone je nezávislá priehradka, v ktorej možno nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti na potrebách potravín, ktoré do nej chcete uložiť. Ľahko a rýchlo prepnete medzi piatimi rôznymi režimami: Ovocie a zelenina, Morské plody, Rozmrazovanie, Rýchle chladenie alebo Zóna 0 °C. 

 

Antibakteriálna technológia ABT® Antibakteriálna technológia ABT®

Chladnička aj práčka bez baktérií 

Exkluzívne antibakteriálne ošetrenie ABT® chráni pred tvorbou plesní a baktérií v cirkulácii vzduchu v chladničke alebo v zásobníku na prací prostriedok a na tesnenie okolo dvierok u práčok Haier. Hygienickejší priestor chladničky a práčky tak chráni zdravie vás aj celej vašej rodiny.

 

Parné programy Parné programy

Osviežte bielizeň a chráňte svoju pokožku

Funkcia I-Refresh dezinfikuje a čistí bielizeň aj bez pracieho prostriedku a dokáže nahradiť profesionálnu čistiareň. Odstraňuje baktérie a alergény, osviežuje oblečenie a znižuje pokrčenie. Parný program Steam Plus zaistí vyššiu hygienu a jednoduchšie žehlenie.

 

Skrátenie času Skrátenie času

Prispôsobte čas prania bielizne vášmu rozvrhu, nie naopak!

Inovatívna funkcia I-Time umožňuje upraviť dĺžku cyklu, funkcia Odložený štart 24 hodín nastaví čas dokončenia prania až 24 hodín dopredu. Jednoducho sa rozhodnete, kedy potrebujete ukončiť prací cyklus a práčka automaticky vypočíta čas začatia.

 

Direct Motion motor Direct Motion motor

Ultra tichý chod a menej vibrácií

Inovatívny invertorový motor Direct Motion je umiestnený priamo na osi bubna, čím výrazne znižuje vibrácie a hluk pri praní aj sušení. Chod spotrebiča takmer nepočujete a navyše znížite spotrebu energie a vody vo vašej domácnosti.