Haier

 

Chladničky Haier Chladničky Haier

Vyberte si klasickú alebo multidoor chladničku s inovatívnymi technológiami Fresher Techs®, ktoré upravujú podmienky v jednotlivých zónach tak, aby zabezpečili, že si vaše potraviny udržia čo najdlhšie svoju čerstvosť, chuť a nutričnú hodnotu. Špeciálne zásuvky, antibakteriálna ochrana ABT®, beznámrazový systém Total No Frost alebo invertorový kompresor s tichým chodom sú potom samozrejmosťou.

Vinotéky Haier Vinotéky Haier

Vinotéky Haier vytvárajú optimálne podmienky na uchovávanie vín v domácom prostredí a vy si tak môžete byť istí, že vaše vína dostanú presne tú starostlivosť, ktorú potrebujú. Vďaka kompresoru s nízkymi vibráciami sú vinotéky Haier veľmi tiché. Navyše strážia stálu teplotu vo vnútri vinotéky, regulujú vlhkosť a za pomoci filtra s aktívnym uhlím a UV filtrom chránia víno pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Vinotéky Haier si môžete zaobstarať v jednozónovom či dvojzónovom prevedení, s kapacitou od 30 do 171 fliaš. Modely s Wi-Fi pripojením posúvajú skladovanie vína ešte ďalej vďaka inteligentnej aplikácii hOn.

Práčky Haier a sušičky bielizne Haier Práčky Haier a sušičky bielizne Haier

Práčky Haier a sušičky bielizne Haier ponúkajú používateľom skutočne profesionálne výsledky, navyše šetria energiu aj ich čas. Vďaka mimoriadne tichému invertorovému motoru Direct Motion vás nebude rušiť nepríjemný hluk a vibrácie. Jeho rotor je priamo spojený s bubnom práčky, bez prítomnosti remeňa a remenice. Antibakteriálne ošetrenie ABT® ponúkne spoľahlivú ochranu najviac rizikových častí spotrebiča. Samozrejmosťou je ale aj výber z mnohých programov vrátane čistenia parou, možnosť úpravy dĺžky cyklu prania podľa potreby vďaka inovatívnej funkcii i-time alebo XL bubon s vnútorným LED osvetlením.

Vstavané rúry Haier Vstavané rúry Haier

Vstavané rúry Haier sú kombináciou perfektného remeselného spracovania, moderného dizajnu a najmodernejších technológií na trhu. Vybavené sú setom technológií ClimaTech, akými sú napríklad Chef panel pre rovnomernú distribúciu tepla vo vnútri rúry či program Soft+ špeciálne vyvinutý na prípravu pečiva. Rúry Haier sú rozdelené do štyroch produktových radov podľa technologickej vybavenosti a ovládacieho panelu – I-Turn, I-Message, I-Touch a Chef@Home. Vybrané rúry na pečenie Haier sú vybavené parným generátorom, celú radu potom sprevádza konektivita s aplikáciou hOn.

Varné dosky Haier Varné dosky Haier

Indukčné varné dosky Haier potešia užívateľov funkciami umelej inteligencie Cook with me, bezdrôtovou sondou Preci Probe a prednastavenými režimami varenia prostredníctvom prepojenia spotrebiča s aplikáciou hOn. Vybrané varné dosky Haier sú vybavené technológiami Tech Flex – Multizone dokáže prepojiť dve varné zóny do jednej, Varycook dokáže rozdeliť zónu do troch častí s vysokým, stredným a nízkym ohrevom bez nutnosti manuálneho prenastavovania výkonu. Plynové varné dosky Haier sú vybavené odolnými liatinovými podperami a technológiou Preci Cook s prednastavenými úrovňami plameňa.

Digestory Haier Digestory Haier

Digestory Haier vám umožnia dýchať čistý vzduch, pričom užívateľa poteší aj prémiovým dizajnom v štýle Decor a v tvare písmena „T“. Odsávače pár Haier majú silný sací výkon, pri ktorom ale dokážu zaistiť naozaj tichý chod o 62 dB. Rada I-Link je navyše vybavená konektivitou cez Wi-Fi a je plne kompatibilná s aplikáciou hOn. Technológia Preci Synch dokáže prepojiť inteligentné digestory s inteligentnou varnou doskou a upraviť ich výkon podľa výkonu spustenej varnej dosky. Všetky naše digestory Haier sú vybavené príslušenstvom v podobe uhlíkových filtrov, spätnej klapky a deflektora vzduchu.

Fresher Techs® Fresher Techs®

Dlhodobá možnosť skladovania potravín je jedným z hlavných predpokladov zamedzenia ich plytvania. Aj preto spoločnosť Haier vytvorila sadu revolučných technológií Fresher Techs®, ktoré udržia potraviny dlhšie chutné, čerstvé a zdravé. Technológia Total No Frost sa postará o automatické odmrazovanie chladničky a mrazničky. Fresher Shield navyše zabraňuje vniknutiu vzduchu do mrazničky počas rozmrazovania, teda aj kolísaniu teploty.

 

My Zone My Zone

MyZone je flexibilná priehradka, v ktorej je možné nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti od potrieb potravín od -3 °C do 5 °C, ktoré do nej chcete uložiť. Môžete ju ľahko a rýchlo prepínať medzi celkom piatimi rôznymi režimami: Ovocie a zelenina, Morské plody, Rozmrazovanie, Rýchle chladenie (QuickCool) alebo Zóna 0 °C.

 

Direct Motion motor Direct Motion motor

Inovatívny invertorový motor Direct Motion je umiestnený priamo na osi bubna, čím výrazne znižuje vibrácie a hluk pri praní aj sušení. Absencia remeňa a remenice medzi motorom a bubnom práčky (direct motion = priamy pohyb/pohon) znamená dosiahnutie špičkovej efektivity pohonu v pomere 1:1, čo vedie k významnej úspore energie.

 

Parné programy Parné programy

Funkcia I-Refresh dezinfikuje a čistí bielizeň aj bez pracieho prostriedku a dokáže nahradiť profesionálnu čistiareň. Odstraňuje baktérie a alergény, osviežuje oblečenie a znižuje pokrčenie. Funguje na princípe ošetrenia textílií cirkulujúcou parou bez nutnosti použitia vodného kúpeľa. Parný program Steam Plus navyše zaistí vašej bielizni vyššiu hygienu a jednoduchšie žehlenie.