Haier HBW5518E


Vstavaná kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 186 l, Objem mrazničky: 62 l, Ročná spot. energie: 216 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 759,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart kombinovaná Total No Frost chladnička Haier HBW5518E v energetickej triede E má 186 litrovú chladiacu a 62 litrovú mraziacu časť. Vybavená funkciou Super Cooling, Super Freezing, Prázdninovým režimom a Eko režimom, systémom prúdenia vzduchu Artificial Intelligence Inside. Podpora technológie Wi-Fi a aplikácie hOn.

Haier HBW5518E

Vstavaná kombinovaná chladnička Haier HBW5518E sa postará o správne uskladenie vaších potravín, a to vďaka výbave praktických funkcií a technológií, a špecializovaným zónam. K dispozícií ponúka celkovú kapacitu s objemom 248 litrov. Chladiaca zóna disponuje 186 l objemom a mraznička 62 l kapacitou.

Vnútorna výbava:

  • 3 sklenené police (z toho 2 výškovo nastaviteľné)
  • 2 zásuvky
  • 4 dverové poličky 
  • držiak na vajíčka 
  • 3 zásuvky v mrazničke 

Fresher Techs®

Technológia Fresher Techs je ďalšou praktickou funkciou vo výbave chladničky, ktorá udrží potraviny dlhšie čerstvé a zdravé. Technológia sa stará o každú časť v chladničke a upravuje podmienky tak, aby si potraviny udržali svoju chuť, kvalitu a nutričné hodnoty. 

Dokonalý prehľad 

Táto vstavaná kombinovaná chladnička vám poskytne riešenia ušité na mieru. Pomocou aplikácie hOn umožní nekonečné možnosti interakcií so spotrebičom. Aplikácia a umelá inteligencia ponúka inovatívne funkcie ako je Proaktívna teplota, Advanced Drink Assistant či funkcia My Inventory.

Systém TCS

Kombinovaná chladnička disponuje systémom TCS, čo je systém troch senzorov, ktoré detekujú výkyvy teplôt vo vnútri chladničky aj mrazničky v dôsledku otvorených dverí. Spolu s invertorovým kompresorom sa tak minimalizuje kolísanie teploty a vďaka tomu sa zabráni znehodnoteniu potravín.

Humidity Zone

Zásuvka Humidity Zone je vhodná na skladovanie ovocia a zeleniny. Vďaka technológii Humidity Control System je v zásuvke vysoká vlhkosť až 90%. Ovocie a zelenina si zachová svoju krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie.

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Funkcia Rýchle mrazenie 

Funkcia Super Freeze sa postará o zachovanie čerstvosti a chutí vaších potravín. Vďaka funkcii sa potraviny rýchlo zmrazia a tým im zanechá tú najlepšiu kvalitu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 248 L
No Frost (mraznička) Áno
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HBW5518E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami