Haier HCR5919EHMB


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 351 l, Čistá kapacita mrazničky: 174 l, Ročná spot. energie: 329 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Šírka: 90,8 cm, Výška: 190 cm. Viac info


Cena 2 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 43,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štvordverová americká chladnička Haier HCR5919EHMB Cube 90 zo série 5 v tmavo-nerezovej farbe ponúka 525 litrový objem. Objem v chladiacej časti je 351 l a v mrazničke 174 l. Disponuje Total No Frost, My Zone, Humidity Box, invertorovým kompresorom, výrobníkom ľadu a automatickým dávkovačom vody s pripojením na vodu.

Štvor-dverová americká chladnička

Haier HCR5919EHMB je štvor-dverová voľne stojaca chladnička v čiernom prevedení, poskytne dostatok priestoru pre uloženie vaších potravín. Chladnička poskytne objem 351 l v chladiacej a 174 l v mraziacej časti. Štvor-dverová chladnička so šírkou 90 cm je vybavená technológiami a inováciami od spoločnosti Haier, ktoré sa postarajú o to, aby vaše potraviny zostali dlhšie čerstvé. 

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 38 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. 

Humidity Box

Humidity Box je zásuvka, v ktorej môžete uskladniť ovocie, zeleninu či potraviny s nízkym obsahom vody ako napr. maslo, tuky, eleje, chlieb, čokoládu. Zásuvka je vybavená HCS membránou, ktorá udržuje až 90% vlhkosti, čím tak zaručí predĺženie doby skladovania čerstvých potravín až 2x dlhšie

My Zone 

Poskytnite vaším potravinám optimálne podmienky vďaka MyZone. Je to nezávislá, flexibilná 3 v 1 zásuvka, v ktorej si môžete nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti od typu potravín

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Technológia ABT

Už žiadne baktérie vo vnútri chladničky. Špeciálna antibakteriálna úprava ABT eliminuje množstvo baktérii a ich následné šírenie vo vnútri chladničky. ABT technológia využíva ultrafialové svetlo na aktivovanie fotokatalýzy, ktorá zničí až 99,9% baktérií. 

Dávkovač vody a výrobník ľadu 

Na prednej strane sa nachádza dávkovač vody, ktorý vďaka uhlikovému filtru zaistí vždy čerstvú vodu. Nechýba automatický výrobník ľadu, ktorý sa nachádza vo vnútri mrazničky, a vďaka ktorému budete mať vždy ľad k dispozícií. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 190 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 525 L
Čistá kapacita chladničky 351 L
Čistá kapacita mrazničky 174 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HCR5919EHMB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami