Haier HCR7918EIMB


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 323 l, Čistá kapacita mrazničky: 278 l, Ročná spot. energie: 357 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Šírka: 90,8 cm, Výška: 177,5 cm. Viac info


Cena 2 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 57,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká štvordverová chladička Haier HCR7918EIMB v čiernej farbe v energetickej triede E má 323 l chladničku a 278 l mrazničku. Vybavená technológiou Total No Frost Air Surround, zónou Switch Zone, chladiacim systémom Trilogic, ventilom Fresher Shield, výrobníkom ľadu Absolute Ice a filtrom na vodu.

Štvor-dverová americká chladnička

Haier HCR7918EIMB je štvor-dverová voľne stojaca chladnička v čiernom prevedení, poskytne dostatok priestoru pre uloženie vaších potravín. Chladnička poskytne objem 323 l v chladiacej a 278 l v mraziacej časti. Mraznička za 24 hodín zmrazí 6 kg potravín. Štvor-dverová chladnička so šírkou 90 cm je vybavená technológiami a inováciami od spoločnosti Haier, ktoré sa postarajú o to, aby vaše potraviny zostali dlhšie čerstvé. 

My Zone

Priehradka MyZone je ideálna na skladovanie mäsových výrobkov a zeleniny. Je to nezávislá, flexibilná 3 v 1 zásuvka, v ktorej si môžete nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti od typu potravín. Potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť, krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie.

Technológia ABT

Už žiadne baktérie vo vnútri chladničky. Špeciálna antibakteriálna úprava ABT eliminuje množstvo baktérii a ich následné šírenie vo vnútri chladničky. ABT technológia využíva ultrafialové svetlo na aktivovanie fotokatalýzy, ktorá zničí až 99,9% baktérií. 

Fresher Shield

Špeciálne vybavenie "Fresher Shield" zabraňuje počas procesu automatického odmrazovania vniknutiu teplého vzduchu do mrazničky. Zabraňuje tak stratám energie a chráni zmrazené potraviny. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas. 

Absolute Ice

Americká chladnička obdržala do výbavy výrobník ľadu, ktorý je umiestnený vo dverách chladničky. Má vlastný chladiaci systém oddelený od chladničky aj mrazničky, vďaka čomu je prúdiaci studený vzduch čistý, bez kontaminácie od iných oddielov. Váš ľad, vyrobený z filtrovanej vody je tak čistý a bez zápachu

Daylight

Chladnička disponuje technológiou Daylight, vďaka čomu poskytne oveľa jasnejšie a intenzívnejšie osvetlenie v chladničke. Svetlo podsvecuje celý zadný panel a tak uvidíte na všetko, čo v chladničke skladujete. 

Humidity Zone 

Je vhodná na skladovanie ovocia a zeleniny. Vďaka technológii Humidity Control System je v zásuvke vysoká vlhkosť až 90%. Ovocie a zelenina si zachová svoju krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie. 

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Fresher Techs®

Technológia Fresher Techs je ďalšou praktickou funkciou vo výbave chladničky, ktorá udrží potraviny dlhšie čerstvé a zdravé. Technológia sa stará o každú časť v chladničke a upravuje podmienky tak, aby si potraviny udržali svoju chuť, kvalitu a nutričné hodnoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 177.5 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 601 L
Čistá kapacita chladničky 323 L
Čistá kapacita mrazničky 278 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HCR7918EIMB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami