Haier HD90-A3979


Hĺbka: 67.5 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A +++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo,


Cena 629,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 659,00 € Zobraziť nápoveď

12,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne Haier HD90-A3979 v bielej farbe s čiernymi dvierkami je zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita bubna je 9 kg bielizne. V ponuke má až 14 programov a 3 režimy sušenia. Využíva senzorové sušenie v 4 úrovniach. Má funkciu I-Time na úpravu sušiaceho cyklu, iRefresh, detský zámok, možnosť pridať bielizeň, zvukovú signalizáciu a odložený štart o 12 hodín. Bubon Pillow Drum je prakticky osvetlený. Trojitý filter zachytí nečistoti. Pri sušení pomocou tepelného čerpadla dosahuje hlučnosť 66 dB. Rozmery (VxŠxH): 84,5 x 59,5 x 67,5 cm.

 

 

Pomocník pri sušení

Sušička bielizne Haier HD90-A3979 s kapacitou bubna až 9 kg vysuší bielizeň celej vašej rodine. Je vybavená trojitým filtrom, ktorý sa zachytáva vlákna a žmolky. Filtračný systém je umiestnený v prednej časti sušičky pre lepší prístup.  S ročnou spotrebou energie len 193 kWh spadá do veľmi úspornej energetickej triedy A+++.

  • 14 programov: Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Jemná bielizeň, Syntetika, Objemné, Uteráky, Košele, Periny, Športová bielizeň, Vlna, Detská starostlivosť, Na žehlenie, Rýchle sušenie, Časované sušenie

Jemná k vašej bielizni

V sušičke môžete bez obáv sušiť aj veľmi jemné tkaniny, bez obáv z ich znehodnotenia alebo zničenia. Bubon obsahuje vankúšiky Pillow Drum, po ktorých sa bielizeň pri jemne kĺže. Na sušenie využíva tepelné čerpadlo, ktoré efektívne využíva horúci vzduch, čím sa zníži spotreba energie až o 50 % .

4 úrovne sušenia

Zvoľte si úroveň sušenia podľa toho ako vám to vyhovuje. Program Super suché umožní bielizeň hneď nosiť alebo ju uložiť do skrine. V prípade programu Na žehlenie ostáva oblečenie mierne vlhké pre jednoduchšie žehlenie. Program Do skrine je vhodný pre zavesenie kusov oblečenia na ramienko. Posledným je program Suché na nosenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 67.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HD90-A3979

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené