Haier HDW3618DNPB


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 222 l, Objem mrazničky: 119 l, Ročná spot. energie: 204 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 639,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca smart kombinovaná chladnička s mrazničkou Haier 2D 60 Series 3 HDW3618DNPB v čiernej farbe má celkovú kapacitu 341 l a je zaradená do energetickej triedy D. Chladiaca časť disponuje objemom 222 l a mraziaca časť objemom 119 l. Je vybavená invertorovým kompresorom so zárukou 12 rokov, technológiou Air Surround Total No Frost, zásuvkou s reguláciou vlhkosti Humidity Control, elektronickou reguláciou teploty, displejom na dverách a alarmom otvorených dverí. Chladnička disponuje doplnkovým obsahom v aplikácii hOn s možnosťou ovládania na diaľku. Max. hlučnosť: 36 dB.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 36 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. Výrobca zároveň poskytuje na kompresor až 12- ročnú záruku. 

Beznámrazová technológia

Vďaka inovatívnej beznámrazovej technológii Air Surround Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Prispôsobte si otváranie chladničky 

Chladnička disponuje možnosťou výmeny závesu dverí. Môžete si tak prispôsobiť smer otvárania dverí chladničky tak ako potrebujete.

Aplikácia hOn

Chladničku je možné prostredníctvom WiFi prepojiť s mobilnou aplikáciou hOn a ovládať ju na diaľku. Aplikácia tiež ponúka možnosť využívať rôzne doplnkové funkcie ako Food Locator, My Inventory, Advanced Drink Assistant a iné.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky je vybavená vnútorným objemom 222 l a disponuje 2+1 odkladacími sklenenými policami, 6 priehradkami vo dverách, zásuvkou Fresh Box a držiakom na víno. Zásuvka Humidity Zone s filtrom HCS udržuje 90 % vlhkosti a zabezpečuje tak zachovanie čerstvosti až 2× dlhší čas. 

Mraziaca časť

Mraziaca časť disponuje objemom 119 l a má 3 transparentné zásuvky. Jej mraziaca kapacita je 7 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadku prúdu dosahuje 10 hodín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HDW3618DNPB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami