Haier HFE 172 NF DE


Vstavaná mraznička, Energetická trieda F, Objem: 200 l, Ročná spot. energie: 289 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Mraziaci výkon: 10 kg/24h, Akumulačná doba: 11 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 7, Šírka: 54 cm, Výška: 176,9 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 919,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 92,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná skriňová mraznička Haier HFE 172 NF DE s automatickým odmrazovaním NoFrost a čistým objemom 200 litrov ponúka dostatok priestoru pre uskladnenie potravín. Mraziaca časť je vybavená 7 zásuvkami v plnej šírke. Za deň zmrazí až 10 kg potravín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 11 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej mrazničky dosahuje 41 dB.

Skriňová mraznička 

Vstavaná skriňová mraznička Haier HFE 172 NF DE v bielej farbe s objemom 200 litrov poskytne dostatok miesta pre zmrazenie potravín, ktorý je ľahko prístupný a flexibilný.  Výbavu tvorí 7 zásuviek v plnej šírke

Dostatočný mraziací výkon 

Mraziaci výkon tejto šikovnej mrazničky dokáže za 24 hodín zmraziť až 10 kg surovín, čo je skutočne veľkým plusom výrobku. V prípade výpadku prúdu sa nemusíte obávať o uložené potraviny akumulačná doba dosahuje 11 hodín.

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy. To znamená, že už nebudete musieť mrazničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas. 

Funkcia Rýchle mrazenie 

Funkcia Super Freeze sa postará o zachovanie čerstvosti a chutí vaších potravín. Vďaka funkcii sa potraviny rýchlo zmrazia a tým im zanechá tú najlepšiu kvalitu. 

Invertorový kompresor

Mraunička Haier disponuje invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 41 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 200 L
Mraziaci výkon 10 kg/24h
Počet zásuviek 7
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HFE 172 NF DE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami