Haier HFW7720ENMB


Šírka: 70 cm, Výška: 200 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 479 L, Čistá kapacita chladničky: 339 L, Čistá kapacita mrazničky: 140 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

americká chladnička Haier HFW7720ENMB, smart, čierna farba, celkový čistý objem 479 l, objem chladiacej časti 339 l, objem mraziacej časti 140 l, mraziaci výkon 14 kg za 24 hodín, klimatická trieda SN-ST, technológia Total No Frost, Multi Air Flow, funkcia rýchleho chladenia a zmrazenia, alarm, detská poistka, dotykový vstavaný displej, maximálna dosahovaná hlučnosť 37 dB

Beznámrazová americká chladnička s mrazničkou

Haier HFW7720ENMB je voľne stojaca chladnička v čiernej farbe. Disponuje praktickými nastaviteľnými nožičkami pre stabilné umiestnenie. Chladnička poskytuje objem 339 l v chladiacej a 140 l v mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 14 kg/24h a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 14 hodín.

Ľahký prístup

Americká chladnička má k dispozícií prístupné zásuvky "think-out-the-cold-box". Vďaka erkonomickej konštrukcii získate rýchly a ľahký prístup k mrazeným potravinám, no zároveň tiež zabraňuje úniku studeného vzduchu. Navyše sa zníži aj plytvanie energie až o 60%.  

My Zone

Priehradka MyZone je ideálna na skladovanie mäsových výrobkov a zeleniny. Je to nezávislá, flexibilná 3 v 1 zásuvka, v ktorej si môžete nastaviť rôznu úroveň teploty v závislosti od typu potravín. Potraviny si tak zachovajú svoju čerstvosť, krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie.

Humidity Zone 

Je vhodná na skladovanie ovocia a zeleniny. Vďaka technológii Humidity Control System je v zásuvke vysoká vlhkosť až 90%. Ovocie a zelenina si zachová svoju krásnu farbu a živiny oveľa dlhšie. 

Dokonalý prehľad

Skontrolujte chladničku kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka aplikácii hOn získate neskutočné množstvo interakcií medzi vami a produktom. Umožní jednoduché ovládanie, ukladať potraviny do svojho zoznamu či dokonca skenuje etikety vín, a následne ich ukladá do obľúbených. 

Daylight

Chladnička disponuje technológiou Daylight, ktorá využíva výkonné LED diódy, vďaka čomu poskytne oveľa jasnejšie a intenzívnejšie osvetlenie v chladničke. Svetlo podsvecuje celý zadný panel a tak uvidíte na všetko, čo v chladničke skladujete. 

Vnútorná výbava 

  • 3 sklenené nastaviteľné plochy v chladničke
  • 2 transparentné zásuvky v chladničke
  • 6 poličiek vo dverách
  • Výsuvný držiak fliaš
  • Miska na vajcia
  • Zásobník na ľad
  • 2 mraziace zásuvky

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 200 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 479 L
Čistá kapacita chladničky 339 L
Čistá kapacita mrazničky 140 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HFW7720ENMB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené