Haier HSR5918DIPB


Americká chladnička, Energetická trieda D, Čistá kapacita chladničky: 333 l, Čistá kapacita mrazničky: 178 l, Ročná spot. energie: 253 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Šírka: 90,8 cm, Výška: 177,5 cm. Viac info

Farba


Cena 1 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Haier HSR5918DIPB v čiernej farbe ponúka celkovú využiteľnú kapacitu 511 litrov. Chladiaca časť disponuje objemom 333 l a mraznička 178 litrovým objemom. Za 24 hodín zmrazí 10 kg potravín. DO výbavy obdržala invertorový kompresor, funkciu Total No Frost, Multi Air Flow a funkcie ako Rýchle chladenie, mrazenie a iné. Maximálna dosahovaná hlučnosť 40 dB.

Americká chladnička

Americká chladnička Side by Side Haier HSR5918DIPB je voľne stojaci spotrebič v čiernom prevedení so šírkou 90 cm, ktorý ponúka dostatočný úložný priestor pre množstvo potravín. Chladnička poskytuje 333 l objem v chladiacej a 178 l v mraziacej časti. Mraziaca kapacita je 10 kg za 24 hodín a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 5 hodín.

Invertorový kompresor

Chladnička s mrazničkou Haier disponuje špičkovým invertorovým kompresorom, ktorý sa stará o zníženie vibrácií, vďaka čomu je prevádzka veľmi tichá. Dosahuje hlučnosť len 40 dB, čím vás nebude nijak rušiť pri iných aktivitách. Výrobca zároveň poskytuje na kompresor až 12- ročnú záruku. 

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas.

Multi Air Flow

Zadná strana chladničky disponuje panelom Multi Air Flow, ktorá sa stará o rovnomernú distribúciu chladného vzduchu a vyrovnanú teplotu vo vnútri chladničky. Potraviny tak budú mať optimálne a bezpečné prostrednie.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením.

Dávkovač vody a ľadu 

Vo výbave nechýba automatický výrobník ľadu, vďaka ktorému budete mať vždy ľad k dispozícií. Na prednej strane sa nachádza dávkovač vody a ľadu, vďaka ktorým si vychutnáte vychladenú pitnú vodu, kocky ľadu či drvený ľad, kedykoľvek chcete. 

Praktické otváranie dverí 

Chladnička do výbavy obdržala automatický stop systém, ktorý keď otvoríte dvere, automaticky zastaví na 90°. Funkcia má zabrániť poškodeniu okolia a súčasne tak zabezpečí dokonalý prehľad a prístup k potravinám uložených vo vnútri. Vďaka tomu sa tak chladnička vojde k akejkoľvek kuchynskej linke. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 177.5 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 511 L
Čistá kapacita chladničky 333 L
Čistá kapacita mrazničky 178 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HSR5918DIPB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami