Haier HWD100BD1499UN/S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 308 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 51 kWh na 100 cyklov prania, 13 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 65 cm. Viac info


Cena 1 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 22,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Haier HWD100BD1499UN/S v bielej farbe vyperie 10 kg bielizne a vysuší 6 kg bielizne. Ponúka 13 programov + Wifi programy a praktické funkcie. Disponuje i-Time, i-Refresh, Direct Motion motorom, odstraňovaním škvŕn, bezpečnostnými funkciami a iné. Poskytne aj ovládanie na diaľku prostredníctvom Bluetooth.

Práčka so sušičkou 

Haier HWD100BD1499UN/S v sebe spája automatickú práčku a praktickú sušičku, čo šetrí váš čas aj miesto vo vašej kúpeli či práčovni. Maximálna náplň práčky je 10 kg bielizne. Sušička dokáže vysušiť 6 kg bielizne. Pri praní dosahuje maximálne otáčky 1400 ot./minútu pri hlučnosti 69 dB. Na pranie si môžete vybrať z niekoľkých dostupných pracích programov. 

Ošetrenie parou 

Práčka so sušičkou disponuje inovatívnou technológiou I-Refresh, ktorá odstráni z oblečenia rôzne pachy, alergény a jemný prach. Zároveň tiež znižuje pokrčenie, záhyby a zmäkčuje tkaniny účinným spôsobom. Na konci cyklu prechádza bielizňou studený vzduch, ktorý odstráni zvyšky nečistôt a dodá bielizni svieží vzhľad. 

Smart Dual Spray 

Doplnkové funkcie sa starajú o celkovú čistotu práčky. Jednou z takýchto funkcií je automatický čistiaci systém Smart Dual Spray aktivujúci sa po každom pracom programe. Vďaka častému čisteniu sa predĺžuje živostnosť spotrebiča.

Praktické funkcie

Antibakteriálna ochrana ABT bráni vzniku a následnému množeniu baktérií a plesní. Funkcia I-Time vám umožní nastaviť si dĺžku pracieho cyklu podľa vašich potrieb. 

Bubon Pillow drum

Práčka so sušičkou Haier HWD100BD1499UN/S má bubon so špeciálnymi vankúšikmi, po ktorých sa bielizeň jemne kĺže a nikde sa nezachytáva. Pri praní saténových blúzok sa tak nemusíte obávať poškodenia. Bubon je navyše osvetlený svetlom.

Motor

Spredu plnená práčka vo svojom vnútri skrýva výkonný Direct Motion motor, ktorý je umiestnený priamo na bubne bez použitia remeňov. Motor je vďaka tomu veľmi tichý, pri odstreďovaní dosahuje hlučnosť 69 dB.

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky so sušičkou je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša práčka. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 65 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWD100BD1499UN/S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami