Haier HWD80B14959S8U1S


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1330 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 266 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 44 kWh na 100 cyklov prania, 11 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 59 cm. Viac info


Cena 608,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 649,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Haier HWD80B14959S8U1S v antracitovej farbe s čiernymi dvierkami. Kapacita nerezového bubna dosahuje 8 kg pre pranie a 5 kg pre sušenie. Maximálny počet otáčok dosahuje 1330 ot./min. K dispozícii má 11 programov + Wifi. Ovládanie práčky je zabezpečené pomocou dotyku a digitálneho displeja. Práčku so sušičkou môžete ovládať pomocou Wifi + Bluetooth pripojenie cez aplikáciu hOn.

Práčka so sušičkou v jednom

Haier HWD80B14959S8U1S v sebe spája automatickú práčku a praktickú sušičku, čo šetrí váš čas aj miesto vo vašej kúpeli či práčovni. Maximálna náplň práčky je 8 kg bielizne a sušička dokáže vysušiť 5 kg bielizne. Pri praní dosahuje maximálne otáčky 1330 ot./minútu pri hlučnosti 72 dB. Na pranie si môžete vybrať z niekoľkých dostupných pracích programov. 

  • Programy: Bavlna, Vlna, Jemná bielizeň, Expres 15 ', Sušenie, Bavlna 20°C, Diaľkové ovládanie (Wifi), Deky/Prikrývky, Syntetika, Smart, Odstreďovanie, Eco 40°C – 60°C

Direct Motion motor

Práčka so sušičkou vo svojom vnútri skrýva výkonný Direct Motion motor, ktorý je umiestnený priamo na bubne bez použitia remeňov. Motor je vďaka tomu veľmi tichý. Bubon je zhotovený z nerezu, vaňa je z veľmi odolného materiálu Silitech. Materiál spolu s teleskopickými tlmičmi tlmí vibrácie a znižuje hlučnosť počas prania aj odstreďovania. Kvalitná vaňa zaručuje dlhšiu výdrž práčky.

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny program, jednoducho stačí odfotiť bielizeň a naskenovať štítok.

Ošetrenie parou 

Práčka so sušičkou disponuje inovatívnou technológiou I-Refresh, ktorá odstráni z oblečenia rôzne pachy, alergény a jemný prach. Zároveň tiež znižuje pokrčenie, záhyby a zmäkčuje tkaniny účinným spôsobom. Na konci cyklu prechádza bielizňou studený vzduch, ktorý odstráni zvyšky nečistôt a dodá bielizni svieží vzhľad. 

Hygienickejšie pranie

Práčka má hygienický program čistenia Smart Dual Spray, ktorý sa automaticky spustí na konči každého pracieho cyklu. Vďaka tomu je pranie oveľa hygienickejšie a zároveň sa pravidelným čistením predĺžuje životnosť práčky. Antibakteriálna ochrana ABT bráni vzniku a následnému množeniu baktérií a plesní.

Bubon Pillow drum

Práčka so sušičkou Haier má bubon so špeciálnymi vankúšikmi, po ktorých sa bielizeň jemne kĺže a nikde sa nezachytáva. Pri praní saténových blúzok sa tak nemusíte obávať poškodenia. Bubon je navyše osvetlený svetlom.

I-Time

Ďalšou inovatívnou funkciou vo výbave práčky so sušičkou je funkcia I-Time. Tá umožňuje upravovať dĺžku pracieho cyklu podľa vaších potrieb, takže si môžete čas prania skrátiť alebo predĺžiť. Vďaka tomu sa vám práčka so sušičkou vždy prispôsobí.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1330 ot./min.
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Haier HWD80B14959S8U1S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Rastislav

3. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • americka chladnicka
  • dobre usporiadanie suflikov
  • velkost
  • vynos domov
  • trebalo pripojit vodu a zapnut v menu vyrabanie ladu, nasledne sa lad zacal automaticky tvorit sam.. treba pozriet navod

dobra velka chladnicka pre rodinu alebo par, velke ulozne priestory, plne funguje, ma rozne rezimy ako dovolenka, jednoduche intuitivne ovladanie


Jana

29. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Jednoduše skvělá - programy si můžu zvolit přesně na míru, perfektně vypere, obnoví barvy a prádlo kradne voní
  • Vzhled perfektní, účinnost výtečná

V podstavci nemám produktu co vytknout - předčí moje očekávání