Haier HWS42GDAU1


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 106 l, Ročná spot. energie: 142 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 42 fliaš, Počet teplotných zón: 2, Šírka: 49,7 cm, Výška: 82 cm, Hĺbka: 58,5 cm. Viac info


Cena 628,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 739,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Haier HWS42GDAU1 v čiernom prevedení má kapacitu pre 42 fliaš. Až 2 teplotné zóny a 4 výsuvné drevené police. Aplikácia Hon s funkciou Scan Your Wine vám zobrazí údaje o víne. Zaradená do energetickej triedy G. Disponuje technológiou prúdenia vzduchu Natural Airflow a filtrom s aktívnym uhlím pre čistý vzduch. Hlučnosť pri chladení dosahuje 37 dB. LED svetlá osvetľujú boky aj vrch vinotéky. Možnosť zamknutia dverí. Rozmery (VxŠxH): 82 x 49,7 x 58,5 cm.

Príjemný dizajn

Dvojzónová vinotéka Haier HWS42GDAU1 v štýlovom prevedení poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má 2 teplotné zóny v rozmedzí 5 °C - 20 °C. Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom vonkajšieho elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. 

UV ochrana

Dvierka vinotéky disponujú UV filtrom, ktorý zabraňuje preniknutiu slnečných lúčov do vnútra vinotéky. UV ochrana tak zábráni tomu, aby lúče negatívne ovplyvnili kavalitu a chuť vína. Vďaka priehľadnému sklu získate dokonalý prehľad na všetkými uloženými fľašami. 

Vnútorný priestor

Celková kapacita vinotéky 106 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 42 fliaš vína. Vnútorný priestor pozostáva zo 4 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom.

Technológia Natural Airflow

Vinotéka Haier je vybavená patentovanou technológiou Natural Airflow. Vytvára ideálne podmienky pre uchovanie vína, vďaka snímačom teploty a vlhkosti. V spolupráci s ventilátorom a kompresorom udržujú tak úroveň vlhkosti na 50-70%. V spodnej časti sa nachádza nádržka na vodu, ktorá sa neskôr premieňa na vlhkosť. 

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Priestorové osvetlenie 

Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným 3D LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB.

Dokonalý prehľad

Získate viac informácií o vínach, ich skladovaní a iné. Vďaka aplikácií "hon" vyvinutej v spolupráci s Vivina, naskenujete štítok fľaše pomocou funkcie Scan your Wine. To vám poskytne informácie o víne ako napr. vinárstvo, druh hrozna, rok a iné. Tiež budete mať prehľad o hodnotení uživateľov každej fľaše alebo dokonca aj vína odporučí, podľa vaších chutí. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 4
Celkový čistý objem 106 L
Kapacita fliaš 42
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWS42GDAU1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami