Haier HWS77GDAU1


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 190 l, Ročná spot. energie: 152 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 77 fliaš, Počet teplotných zón: 2, Šírka: 49,7 cm, Výška: 134 cm, Hĺbka: 58,5 cm. Viac info


Cena 999,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vinotéka Haier HWS77GDAU1 v čiernom prevedení so zapusteným madlom má objem 190 litrov. Plnohodnote uskladní až 77 fliaš vína. Vďaka aplikácii Hon a Wi-Fi ju viete ovldádať aj mobilným telefónom. Má dve teplotné zóny v teplotnom rozmedzí 5 °C až 20 °C a systém regulácie vlhkosti Natural Airflow. Elektronický LED displej je umiestnený zvonka, umožňuje nastaviť teplotu chladenia. Odmrazovanie je realizované automaticky. Vnútornú výbavu tvorí 7 drevených políc. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez priehľadné sklo s UV filtrom. Dokonalý prehľad zabezpečí systém 3D osvetlenia. Uhlíkový filter čistí vzduch v chladiacom priestore. Dvierka sa dajú prehodiť a zamknúť. Antivibračný systém vinotéky zabezpečuje tichú prevádzku s hlučnosťou 37 dB.

Príjemný dizajn

Dvojzónová vinotéka Haier HWS77GDAU1 v štýlovom prevedení poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má 2 teplotné zóny v rozmedzí 5 °C - 20 °C. Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom vonkajšieho elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Vnútorný priestor

Celková kapacita vinotéky 190 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 77 fliaš vína. Vnútorný priestor pozostáva zo 7 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom.

Technológia Natural Airflow

Vinotéka Haier je vybavená patentovanou technológiou Natural Airflow. Vytvára ideálne podmienky pre uchovanie vína, vďaka snímačom teploty a vlhkosti. V spolupráci s ventilátorom a kompresorom udržujú tak úroveň vlhkosti na 50-70%. V spodnej časti sa nachádza nádržka na vodu, ktorá sa neskôr premieňa na vlhkosť. 

Priestorové osvetlenie 

Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným 3D LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB.

Dokonalý prehľad

Získate viac informácií o vínach, ich skladovaní a iné. Vďaka aplikácií "hon" vyvinutej v spolupráci s Vivina, naskenujete štítok fľaše pomocou funkcie Scan your Wine. To vám poskytne informácie o víne ako napr. vinárstvo, druh hrozna, rok a iné. Tiež budete mať prehľad o hodnotení uživateľov každej fľaše alebo dokonca aj vína odporučí, podľa vaších chutí. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 7
Celkový čistý objem 190 L
Kapacita fliaš 77
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWS77GDAU1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami