Haier HWS84GA


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 198 l, Ročná spot. energie: 149 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Kapacita: 84 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 49,7 cm, Výška: 127 cm, Hĺbka: 58 cm. Viac info


Cena 739,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 14,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Haier HWS84GA v čiernom prevedení so zapusteným madlom. Jej čistý objem je 198 litrov. Plnohodnote uskladní až 84 fliaš vína. Ponúka jednu teplotnú zónu v teplotnom rozmedzí 5 °C až 20 °C a systém regulácie vlhkosti. Elektronický LED displej je umiestnený zvonka, umožňuje nastaviť teplotu chladenia. Odmrazovanie je realizované automaticky. Vnútornú výbavu tvorí 7 drevených políc. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez priehľadné sklo s UV filtrom. Dokonalý prehľad zabezpečí aj LED osvetlenie. Uhlíkový filter čistí vzduch v chladiacom priestore. Možnosť zamknutia dvierok. Hlučnosť len 37 dB.

Príjemný dizajn

Jednozónová vinotéka Haier HWS84GA v štýlovom prevedení poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má teplotnú zónu v rozmedzí 5 °C - 20 °C. Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom vonkajšieho elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Vnútorný priestor

Celková kapacita vinotéky 198 l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 84 fliaš vína. Vnútorný priestor pozostáva zo 7 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom.

Priestorové osvetlenie 

Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným 3D LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 37 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 7
Celkový čistý objem 198 L
Kapacita fliaš 84
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier HWS84GA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami