Haier WS171GA

  • Doprava zadarmo

Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 366 l, Ročná spot. energie: 164 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Kapacita: 171 fliaš, Počet teplotných zón: 1, Šírka: 59,5 cm, Výška: 185 cm, Hĺbka: 63,9 cm. Viac info


Cena 1 049,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Haier WS171GA v čiernom prevedení so zapusteným madlom. Jej čištý objem je 366 litrov. Plnohodnote uskladní až 171 fliaš vína. Ponúka jednu teplotnú zónu v teplotnom rozmedzí 5 °C - 20 °C. Antivibračný systém vinotéky Haier WS171GA zabezpečuje tichú prevádzku s hlučnosťou 38 dB. Externý elektronický displej umožňuje pohodlne nastaviť teplotu chladenia. Odmrazovanie je realizované automaticky. Vnútornú výbavu tvorí 7 drevených políc. Obsah vinotéky je možné skontrolovať cez priehľadné sklo. Dokonalý prehľad zabezpečí aj LED osvetlenie. Uhlíkový filter čistí vzduch v chladiacom priestore. Záves dvierok je pevný - vpravo, bez možnosti výmeny.

Príjemný dizajn

Jednozónová vinotéka Haier WS171GA má elegantný dizajn. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína, čo napomáha zachovať jeho chuť vlastnosti. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si radi užívajú život s pohárom vína v spločnosti rodiny alebo priateľov. K dispozícii má jednu teplotnú zónu v rozmedzí 5 °C - 20 °C a . Regulácia teploty je veľmi jednoduchá prostredníctvom externého elektronického LED displeja. Vlhkosť a teplotu je možné presne regulovať. Vybavená je tiež zásuvkou na vodu pre udržiavanie optimálnej vlhkosti. Vinotéku môže umiestniť prakticky kamkoľvek, či do kuchyne, kancelárie alebo obývačky. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe a dvierkami s priehľadným sklom. UV ochrana chráni pred znehodnotením vína slnečným žiarením.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva zo 7 drevených políc na fľaše. Police sú navrhnuté tak, aby umožnili jednoducho a efektne uskladniť fľaše vína. Fľaše s väčším objemom je možné ukladať na priečne police v spodnej časti, čo dotvára elegantný celkový vzhľad vinotéky. Dokonale ochránia vaše fľaše s vínom. Celková kapacita vinotéky 366  l je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 171 fliaš vína. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. LED osvetlenie je úsporné, príjemne nasvieti obsah vinotéky. Naviac vydáva len veľmi málo tepla, čo prispieva k udržiavaniu optimálnej teploty v chladiacom priestore. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach.

Čistý vzduch

Aj napriek tomu, že víno je zvyčajne zapečatené, cez korkovú zátku dokáže "dýchať". Preto je potrebné vzduch v interiéry vinotéky udržiavať v čistote. Zachová sa tak chuť aj aróma vín. Aktívny uhlíkový filter zabezpečí, aby bol vzduch vo vinotéke vždy čistý, aby vaše fľaše s vínom boli vždy ideálne pripravené na konzumáciu.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 38 dB.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 7
Celkový čistý objem 366 L
Kapacita fliaš 171
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier WS171GA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami