Haier XF 4A4M4PA


Umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 54 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, Automatické otváranie dverí, Výška: 85 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 59,8 cm. Viac info


Cena 1 009,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Haier XF 4A4M4PA s energetickou triedou A a kapacitou 14 súprav riadu. Spotreba energie 54 kWh na 100 cyklov a maximálna hlučnosť 44 dB. Spotreba vody 9,5 l na umývací cyklus. Výška 85 cm, šírka 59,7 cm, hĺbka 59,8 cm. Smart ovládanie cez mobil, 10 programov, automatické otváranie dverí.

Technológia Cutlery Shine Plus

Technológia Cutlery Shine Plus a H-Spray ramená dodajú vášmu riadu mimoriadny lesk. Dokonalá kombinácia, až o 60% lepší umývací výkon v porovnaní s bežnými umývacími systémami. S týmto produktom získate vysoko kvalitný vzhľad a efektívne umytý riad.

  • S inovatívnou technológiou na čistenie riadu Cultery Shine Plus získate optimálne výsledky čistenia príborov. Päť mechanických rotačných trysiek a ostrekovacie rameno zabezpečujú rovnomerné rozprášenie vody s presnosťou tlaku. Vychutnajte si dokonalé čistenie s touto patentovanou technológiou.

Nastavenie výšky horného koša Easy Click

Prispôsobte si výšku horného koša v umývačke podľa svojich potrieb s týmto riešením. Optimalizujte priestor jednoduchým nastavením podľa veľkosti náplne.

Držiak na poháre

Umývačka riadu Haier XF 4A4M4PA s novými držiakmi na poháre a gumovou dvojitou podperou je ideálna na čistenie aj najchúlostivejšieho riadu. Vďaka nim sa nemusíte starať o poháre na víno ani keramický riad. S týmto modelom bude starostlivosť o váš riad jednoduchá a efektívna.

Systém Total Water Block

Inteligentné riešenie Total Water Block System zabezpečí, že sa vyhnete nepriaznivým následkom porúch alebo prasklín na gumových rúrkach v umývačke. Zvýšte bezpečnosť spotrebiča a minimalizujte riziká s týmto produktom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier XF 4A4M4PA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami