Haier XF1C3TB1FW


Umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 11 súprav riadu, Spotreba energie: 63 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 84,6 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 60,5 cm. Viac info

Farba


Cena 502,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 584,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,06 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Haier XF1C3TB1FW v bielej farbe s kapacitou až 11 súprav riadu. Ponúka 8 umývacích programov a je vybavená funkciou AquaStop. Vďaka smart ovládaniu mobilom a automatickému otváraniu dverí poskytuje užívateľom extra komfort a flexibilitu pri používaní. Disponuje svetelným indikátorom prevádzky na podlahe, invertorovým motorom a košom na príbory.

Programy a funkcie

  • 8 programov základných + WiFi: Eco 45 °C, Univerzálny 60 °C, Intenzívny 75 °C, Auto Care 45-50 °C, Opláchnutie, Rýchly 59 min 65 °C - umývanie vrátane sušenia celej náplne, Rýchly 20 min 35 °C - umývanie celej náplne (bez sušenie), Auto Plus 55 – 65 °C – automatický program
  • Funkcie: Wifi, Odložený štart až 23 hod, Polovičná náplň horný alebo spodný kôš, Hygiena, Extra Dry - zvyšuje teplotu vody počas poslednej fázy umývacieho cyklu, Auto Door - Automatické otvorenie dvierok na konci cyklu, Tablety, Detská poistka, Pamäť, Ukazovatele nedostatku soli a leštidlá, elektronické nastavenie úrovne tvrdosti vody

Invertorový motor

Bezkefový invertorový motor spoločnosti Haier je prvým krokom k dokonalému umývaciemu riešeniu. Umývačka riadu Haier je vybavená najmodernejším bezkefovým a odolným motorom, ktorý je schopný znížiť hluk a vibrácie. Okrem toho tiež znižuje spotrebu energie a vody.

Automatické otvorenie dvierok

Systém automaticky otvorených dvierok je súčasťou niekoľkých umývacích programov, pri ktorých sa počas sušiaceho cyklu na niekoľko centimetrov otvoria dvierka umývačky riadu. Toto dopomôže vzduchu v cirkulácii a prirodzenému vysušeniu riadu. Doba trvania cyklu sa tiež zmení tak, aby sa čo najlepšie optimalizovala teplota počas oplachovacej fázy, čím sa výrazne zníži spotreba energie.

AquaStop

Zabráňte únikom spôsobeným poškodeným potrubím pomocou technológie AquaStop. Toto zariadenie je umiestnené na prívodnom potrubí a v prípade potreby výmeny hadičky sa objaví červená bodka. Keď sa tak stane a zobrazí sa červená bodka, prietok vody sa zastaví.

Aplikácia hOn

Kedykoľvek potrebujete diaľkovo ovládať umývačku, aplikácia hOn je tu. Upozorní vás, keď cyklus skončí alebo keď je potrebné vykonať údržbu. Extra cykly a správy o spotrebe budete mať vždy k dispozícii. Nechajte aplikáciu navrhnúť najlepší cyklus a dosiahnite úžasné výsledky umývania. Spárujte svoj smartphone a získajte užitočné tipy a plnú kontrolu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier XF1C3TB1FW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami