Haier XIB 6B2S3FS


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 10,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 12, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 82 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 659,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 110,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart umývačka riadu Haier XIB 6B2S3FS so šírkou 60 cm v energetickej triede B umyje 16 súprav riadu pomocou 12 programov. Má ochranu AquaStop, antibakteriálny samočistiaci systém, 3 koše, invertorový motor, odložený štart aj automatické otvorenie dvierok na konci programu. Podpora Wi-Fi a Bluetooth a aplikácie hOn.

Maximálna úroveň úspory energie

Vďaka účinnému bezkefovému invertorovému motoru patrí táto umývačka riadu do energetickej triedy B. Najnovšia technológia umývačiek riadu Haier poskytuje vysoko výkonné programy s nízkou spotrebou energie.

Systém automatického otvárania dvierok

Systém automatického otvárania dvierok je súčasťou niekoľkých umývacích programov, pri ktorých sa dvierka umývačky počas cyklu sušenia otvoria o niekoľko centimetrov. To pomáha cirkulácii vzduchu a prirodzenému sušeniu riadu. Čas cyklu sa tiež mení tak, aby sa čo najlepšie optimalizovala teplota počas fázy oplachovania, čím sa výrazne znižuje spotreba energie.

Dotykový displej

Táto umývačka riadu je tiež vybavená dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie v 25 jazykoch.

Antibakteriálny filter

Súčasťou balenia je nový antibakteriálny filter, ktorý zabraňuje množeniu baktérií v umývačke riadu. Testy ukázali, že filter ABT® znižuje počet baktérií takmer o 100 % v priebehu 24 hodín. Výsledkom je čistejší interiér umývačky a menej časté vystavenie potenciálnym alergénom.

Inovatívna funkcia pary

Vďaka programu Steam Plus 75° sa v umývačke vytvára špeciálna čistiaca a dezinfekčná para, ktorá počas umývania aj oplachovania dosahuje teplotu až 75 °C.

Zažite dokonalý zážitok z umývania riadu

Umývačka podporuje pripojenie Bluetooth a WiFi. Môžete ju ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie hOn. Klepnutím na ikonu Washing Lens v aplikácii hOn dosiahnete vynikajúce výsledky s maximálnou účinnosťou. Funkcia automaticky rozpozná množstvo, typ, materiál a polohu riadu prostredníctvom fotografie koša umývačky. Na základe náplne potom navrhne prispôsobené parametre prania, aby sa dosiahol dokonalý prací cyklus.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier XIB 6B2S3FS

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami