Haier XS 6B0S3FSB


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 10, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,7 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena 889,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 148,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart umývačka riadu Haier XS 6B0S3FSB so šírkou 60 cm v energetickej triede B umyje 16 súprav riadu. Ponúka 10 základných programov, WiFi + Bluetooth konektivitu a možnosť ovládania prostredníctvom aplikácie. Je vybavená funkciou odložený štart, automatickým otváraním dvierok na konci programu, prídavným ramenom PowerWash, invertorovým motorom a ochranou proti pretečeniu. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Haier XS 6B0S3FSB

Plne integrovaná umývačka riadu Haier XS 6B0S3FSB na jeden umývací cyklus dokáže umyť 16 súprav riadu. Využíva k sušeniu prirodzenú cirkuláciu vzdchu. Pred koncom programu sa dvierka automaticky pootvoria aby mohol vzduch prúdiť dovnútra a riad bude dokonale usušený. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Oceníte funkciu odložený štart o 1 - 23 hodín alebo možnosť ovládania prostredníctvom aplikácie.

Programy

  • Eco 45°C, Univerzálny 60°C, Intenzívny 70-75°C, SMART AI 40-60°C, Predumytie, Rýchly 59 min 65 °C, Rýchly 20 min, 35 °C, Noc 55 °C, FLEX ZONE WASH 60 °C, SMART AI PRO 65-75 °C

Invertorový motor

Bezkefový invertorový motor a inovatívne umývacie programy ponúkajú úžasný výkon. Toto inovatívne riešenie nielen znižuje vibrácie a hluk, ale aj šetrí energiu.

Sklopiteľné držiaky

So svojimi 8 radmi sklopiteľných držiakov v spodnom koši je táto umývačka pripravená posunúť flexibilitu v umývaní riadu na úplne novú úroveň. Držiaky sú navrhnuté tak, aby sa dali sklápať podľa konkrétnych potrieb, takže naplnenie umývačky je jednoduché a rýchle.

Tretia zásuvka na príbory

Umývačka je vybavená tretím košom, špeciálne vyvinutým pre príbory. Umožňuje tak dosiahnuť najlepší možný výsledok umývania.

Svetlo na podlahe

Chytré svetlo na podlahe, ktoré odráža stav umývacieho cyklu, oznámi používateľom všetko, čo potrebujú, na prvý pohľad, takže sa môžu vyhnúť otvoreniu dvierok pred ukončením umývania.

Systém automatického otvárania dvierok

Systém automatického otvárania dvierok je súčasťou niekoľkých umývacích programov, pri ktorých sa dvierka umývačky počas cyklu sušenia otvoria o niekoľko centimetrov. To pomáha cirkulácii vzduchu a prirodzenému sušeniu riadu. Čas cyklu sa tiež mení tak, aby sa čo najlepšie optimalizovala teplota počas fázy oplachovania, čím sa výrazne znižuje spotreba energie.

Dotykový displej

Táto umývačka riadu je tiež vybavená dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie v 25 jazykoch.

Zažite dokonalý zážitok z umývania riadu

Umývačka podporuje pripojenie Bluetooth a Wi-Fi. Môžete ju ovládať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie hOn. Vyfoťte kôš umývačky prostredníctvom aplikácie hOn a nechajte AI detekovať najvhodnejší program v závislosti od množstva, typu, materiálu a polohy vášho riadu.

Upozornenie: Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.7 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Haier XS 6B0S3FSB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami