Hecht 2013 nabíjačka na autobatérie

Zobraziť


Indikácia stavu nabitia: Áno, Nabíjacie napätie: 14 V, Ochrana proti prebitiu: Áno, Ochrana proti prepólovaniu: Áno, Tester stavu akumulátora: Áno,


Cena 64,90 €

1,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Inteligentná automatická nabíjačka Hecht 2013, ktorá je určená pre nabíjanie 12 V batérie s výstupným prúdom až 15 A. Pomocou inteligentného monitorovania stavu na nabíjacích svorkách sa používateľ nabíjačky nemusí o nič starať, stačí pripojiť nabíjačku na batériu. Je možné nabíjať olovené (Pb, LEAD-ACID), gélové, EFB a AGM batérie. Nabíjačka automaticky vyberie najvhodnejší proces nabíjania, nabíjacie prúdy sú od 2 A do 15 A. Je možné nabíjať batérie s kapacitou 4 až 300 Ah.

Hecht 2013 s funkciou BOOST

Vďaka tejto funkcii je akumulátor rýchlo dobíjaný tak, že je možné automobil už po 5-tich minútach dobíjania naštartovať. Boost funkciu aktivujete stlačením jediného tlačidla na paneli nabíjačky. Oceníte ju predovšetkým počas zimných mesiacov.

Hecht 2013 a jej hlavné výhody pri nabíjaní

Priebeh nabíjania a stav batérie sú zobrazené na displeji nabíjačky. To zaisťuje ochranu svoriek pred skratom, ochranu proti prepólovaniu pólov a ochranu pred iskrením svoriek pri manipulácii s batériou. Zároveň je zabezpečené automatické ukončenie nabíjania, ak je batéria poškodená a napätie klesne pod 2 V. Káble so svorkami sú umiestnené v puzdre priamo v nabíjačke, počas prepravy sa nikde nepletú. Na zadnej strane nabíjačky je aj klasická 12 V zásuvka. Využijete ju pri napájaní 12 V zariadení. Napríklad, ak používate chladničku do auta 12 V, môžete ju ľahko na dovolenke napájať zo štandardnej zásuvky 230 V - nabíjačku môžete použiť ako adaptér. Môžete tiež napájať rôzne 12 V nabíjačky pre tablety, telefóny a ďalšie rôzne zariadenia určené na pripojenie k zásuvke do auta, ale maximálny prúd nesmie prekročiť 7 A.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Indikácia stavu nabitia Áno
Nabíjacie napätie 14 V
Ochrana proti prebitiu Áno
Ochrana proti prepólovaniu Áno
Tester stavu akumulátora Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Hecht 2013 nabíjačka na autobatérie

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jan

22. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • lehká
  • jednoduché ovládání
  • robustní konstrukce

Filip

29. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené