Hecht 504

Zobraziť


Vretenová kosačka, Typ kosačky: Ručná, Záber: 40 cm, Výška strihu: 43 mm, Objem koša: 15 l. Viac info


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

S vretenovou kosačkou Hecht 504 na ručný pohon docielite dokonalý vzhľad anglického trávniku. Konce trávy budú vďaka rotujúcim prvotriednym oceľovým nožom, stočeným do skrutkovíc, odstrihávané čisto ako nožničkami. Výšku kosenia môžete nastaviť od 17 do 43 mm a pracovný záber je 40 cm. Je opatrená textilným 15 l zberným košom a praktické prevody zaručia pojazd s minimálnym odporom. Vretenová kosačka HECHT 504 je v kvalitnom kovovom prevedení a váži len 8,8 kg, preto vám nebude práca s ňou spôsobovať záťaž.

Použitie a výhody

Úžasná vretenová kosačka HECHT 504 na ručný pohon je ideálnym prostriedkom k dosiahnutiu dokonalého vzhľadu anglického trávniku. Oproti iným typom kosačiek trávu neseká veľkou rýchlosťou, ale citlivo zastrihuje, a tak ostane zdravá, bez strapkania a žltnutia koncov. Je to umožnené vďaka 5 rotujúcim prvotriednym 2 mm oceľovým nožom, stočeným do skrutkovíc, ktoré odstrihávajú trávu čisto ako nožničkami. Okrem krásneho vzhľadu s týmto typom kosačky budete šetriť energie a mať radosť z ekologického zaobchádzania so životným prostredím. Umožnené vám bude ju aj použiť kdekoľvek budete chcieť.

Použitie a výhody - HECHT 504

Technické parametre

Vretenová kosačka HECHT 504 má pracovný záber 40 cm a výšku kosenia jednoducho nastavíte od 17 do 43 mm. Je vybavená zberným košom z textílie s objemom 15 l. Telo v kvalitnom kovovom prevedení je odolné a váži len 8,8 kg.

Pohodlné používanie

Vďaka kvalitným a vhodne nastaveným prevodom je pojazd prístroja ľahký a čo najviac eliminuje nežiaduci odpor. Kosenie s touto kosačkou bude i napriek ručnému pohonu veľmi nenamáhavé, a to i kvôli už zmienenej nízkej hmotnosti prístroja, ktorá zaručuje príjemnú manipuláciu. Okrem toho si vy i vaši susedia vychutnáte ticho pri práci.

Výsledný efekt

Takýto dokonalý vzhľad anglického a zdravého trávniku nedocielite s iným typom kosačky, ako s vretenovým na ručný pohon. Používajú sa prevažne v Anglicku a na golfových ihriskách, kde je nemysliteľné docieliť takého výsledného efektu za použitia iných prístrojov. Preto budete s vretenovou kosačkou HECHT 504 nanajvýš spokojní.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ kosačky Ručná

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Hecht 504

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Monika

3. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené