HECHT 514 PROFI, vretenová kosačka

Zobraziť


Typ kosačky: Ručná,


Cena 136,00 €

2,72 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Ručná vretenová kosačka HECHT 514 PROFI má kvalitný kovový skelet a hmotnosť len 17,2 kg, čiže je vhodná i pre fyzicky menej zdatných užívateľov. Je vybavená bezkontaktným nožovým valcom, 50 l textilným košom a ergonomickým madlom. Dlhé madlo sa ľahlo skladá a veľké kolieska s protišmykovým dezénom zaisťujú pohodlnú a ľahkú manipuláciu. Záber kosenia je 46 cm a možnosť centrálneho nastavenia výšky kosenia od 24 do 75 mm.

Hmotnosť

Kvalitná a obľúbená ručná vretenová kosačka HECHT 514 PROFI s bezkontaktným nožovým valcom, 50 l košom a záberom 36 cm. Možnosť nastavenia výšky kosenia od 24 do 75 mm. Kosačka má kvalitný kovový skelet a hmotnosť len 17,2 kg, čiže je vhodná i pre fyzicky menej zdatných užívateľov. Táto vretenová kosačka zaručí bezchybný vzhľad vášho trávnika.

Nože

Vreteno s piatimi bezkontaktnými nožmi s hrúbkou 3 mm stočenými do skrutkovice trávu doslova strihá. Tento spôsob kosenia mimoriadne šetrný, pretože tráva nemá rozstrapkané konce a nevysychá. Zároveň je rovnomerný po celej ploche, steblá sú rovnako vysoké a trávnik vyzerá doslova ako koberec.

Zberný kôš

Kosačka je vybavená 50 l textilným košom pre zber pokosenej trávy ktorý sa ľahko plní aj vyprázdňuje.

Záber kosenia a nastavenie výšky

Záber kosenia 46 cm a centrálne nastavenie kosiacej výšky od 24 do 75 mm zaručí optimálne využitie na každej záhrade. Kosačka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaisťovala čo najpohodlnejšie používanie a vďaka dlhému madlu sa výborne ovláda. Pre lepšie uskladnenie je možné madlo ľahko zložiť. Kosačka má kovový skelet, ktorý jej zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Kolieska

Veľké kolieska s vylepšeným vzorom proti prešmykovaniu zaisťujú jednoduchý pohyb a manévrovanie v teréne, vďaka kvalitným prevodom kolieska tiež zaisťujú vysoké otáčky noža bez zvýšenej námahy. Pre zvýšenie stability je kosačka opatrená prídavnými kolieskami.

Energeticky nenáročná

Kosačka nevyžaduje žiadne elektrické pripojenie ani plnenie palivom. a je nielen ekonomicky výhodná a bezpečná, ale tiež šetrná k životnému prostrediu. Modely vyrobené v roku 2014 majú novú, vylepšenú konštrukciu kosiaceho noža s väčším zahnutím čepelí.

Technické parametre

 • Hmotnosť: 17,2 kg
 • nastavenie výšky: 24 - 75 mm
 • Skelet: kovový
 • Počet nožov: 5
 • Záber: 46 cm
 • Hrúbka noža: 3 mm
 • Bezkontaktný nožový valec: áno
 • Kolesá: plastové
 • Kôš: 50 litrov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ kosačky Ručná

Hodnotenie

4,0 / 5

4 recenzie HECHT 514 PROFI, vretenová kosačka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Benjamín

21. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • NIC
 • Velke sklamanie.Vobec neseka travu ci uz malu alebo velku.Trava je polamana a vyzera hrozne.Bolo skusane aj brusenie a nepomohlo ani to.Stoji v zahradnom domceku nevyuzita.Budem pozadovat spet .peniaze.

Velke sklamanie.Vobec neseka travu ci uz malu alebo velku.Trava je polamana a vyzera hrozne.Bolo skusane aj brusenie a nepomohlo ani to.Stoji v zahradnom domceku nevyuzita.Budem pozadovat spet .peniaze.


Petra

28. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Super na rovne plochy
 • Travnik uplne nizky bez poskodenia
 • Trosku viac sa clovek namaka

Super, na maly travnik v predzahradke velka spokojnost


Peter

9. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Zatiaľ spokojnosť, používam ju 2 týždne ;)

Maria Badinkova

8. 5. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Výborná, jednoduchá a beznákladová kosačka, ktorú zvládne obslúžiť aj malý školák, musí vsak byť čo najrovnejší povrch, ináč kosačka "reže" zem a ťažko sa tlačí. Ináč odporúčam