Zvážte aj tento produkt

Výkonný kultivátor HECHT 738 v čierno-červenom prevedení je ideálny pomocník do každej záhrady. Hodí sa pri pestovaní plodín na malých až stredných plochách. Skvelý elektromotor s výkonom až 1000 wattov spoločne s kormidlovým kolesom poskytujú dostatočnú silu pre obrábanie pôdy. Kultivátor je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a jeho spracovanie je na najvyššej úrovni. Záber kultivátora je 365 milimetrov a tak predstavuje praktický a všestranný nástroj pre obrábanie pôdy aj medzi zle dostupnými miestami ako napríklad medzi kríkmi. Hĺbka záberu kultivátora je až 200 milimetrov.

Základné parametre

  • Príkon: 1000 W
  • Typ kultivátora: Elektrický

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelé parametre

Kultivátor je vybavený extrémne silným motorom s výkonom až 750 wattov. Vďaka jeho pracovnej hĺbke až 200 milimetrov je vhodný na kyprenie pôdy, či pre prípravu pôdy na sadenie alebo hnojenie. 4 otočné nože sú vybavené až 16 otočnými radlicami, vďaka ktorým dokáže kultivátor vytvárať dokonalý povrch pôdy pre sadenie. So záberom kultivátora až 320 milimetrov je vhodný do každej záhrady pre jej jednoduché obrábanie. 

HECHT-730,-Kultivátor_02

Jednoduchá manipulácia

S kultivátorom bude pôda v záhrade spracovaná rýchlo, efektívne a bez námahy. So svojou hmotnosťou iba 8 kilogramov je tento kultivátor ľahko prenosný a jednoducho ovládateľný pre každého. Ergonomicky navrhnuté ovládacie prvky zaručujú prácu bez únavy a bez bolesti. Kultivátor sa vyznačuje užívateľskou prívetivosťou a spoľahlivosťou.

HECHT-730,-Kultivátor

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 750 W
Typ kultivátora: Elektrický

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hecht
Typ kultivátora: Elektrický
Šírka záberu: 32 cm
Hĺbka záberu: 20 cm
Plecie radličky (ks): 4

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 35 cm
Výška: 48 cm
Hmotnosť: 8 Kg
Dĺžka: 29 cm

Energetické údaje

Príkon: 750 W

Ostatné

Kód produktu: HECHT730

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore