Hisense RS818N4TFC


Americká chladnička, Energetická trieda C, Čistá kapacita chladničky: 417 l, Čistá kapacita mrazničky: 215 l, Ročná spot. energie: 221 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 91 cm, Výška: 179 cm. Viac info


Cena 1 159,00 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 1 179,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,18 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RS818N4TFC v čiernej farbe s celkovým objemom 632 l. Vybavená je technológiou Total No Frost v chladiacej aj mraziacej časti, technológiou MultiFlow, invertorovým kompresorom, zásobníkom na vodu, výrobníkom ľadu, LED osvetlením, funkciou rýchle chladenie a rýchle mrazenie, zvukovým alarmom pri ponechaní otvorených dvierok a LED osvetlením. Mraziaci výkon je 12 kg/24 h. Chladnička ponúka možnosť pripojenia k WiFi a ovládanie prostredníctvom aplikácie ConnectLife.

Total No Frost

Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Vy sa tak vyhnete zdĺhavému procesu odmrazovania. Výhodou je nízka spotreba energie pri zachovaní výkonu a správneho chodu chladničky. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje strate vlhkosti a udržuje v potravinách všetky vitamíny a minerály prospešné pre telo.

Rovnomerná distribúcia vzduchu

Inteligentný systém Multi Air Flow rovnomerne distribuuje vzduch do všetkých častí chladničky. Vy máte istotu, že každá potravina bude uchovaná v ideálnych podmienkach a nedôjde k jej znehodnoteniu.

Ilustračný obrázok

Metal Cooling

Zadná stena chladničky je pokrytá nerezovou oceľou, ktorá zaisťuje rovnomernú distribúciu chladného vzduchu zvnútra von. Táto kombinácia pokročilých technológií zaisťuje vždy ideálnu úroveň teploty a vlhkosti.

Dávkovač vody a ľadu

Tento praktický dávkovač ľadu a vody na dverách dokáže vyrobiť 1,2 litra ľadu pre celú rodinu počas dňa. Bez otvárania dverí chladničky si môžete dávkovať kocky ľadu, drvený ľad alebo chladenú vodu, kedykoľvek chcete.

Zníži teplotu o 2 stupne po dobu 6 hodín

Funkcia Super Cool pomáha znížiť teplotné výkyvy, ku ktorým dochádza keď do chladničky vkladáte jedlo s vyššou teplotou a dvere zostávajú dlhšie otvorené. Táto funkcia okamžite zníži teplotu o 2 stupne a po 6 hodinách sa automaticky vráti k pôvodnému nastaveniu.

Ilustračný obrázok

Zaisťuje tichý a úsporný chod

Táto chladnička disponuje moderným invertorovým kompresorom, ktorý oproti tomu konvenčnému spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone, je znateľne tichší a vie sa prispôsobiť zmenám teploty, ku ktorým dochádza napríklad pri otvorení chladničky. Zaisťuje tak najlepšie podmienky na skladovanie potravín za všetkých okolností.

Zvuková signalizácia vás upozorní na otvorené dvere

Otvorené dvere chladničky vedia narobiť peknú neplechu. Pokiaľ sa vám to náhodou stane, inteligentný senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmom. Zabráni sa tak zbytočným stratám energie.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91 cm
Výška 179 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 632 L
Čistá kapacita chladničky 417 L
Čistá kapacita mrazničky 215 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense RS818N4TFC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami