Hoover HHP30C011 H-PURIFIER 300


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Smart (ovládanie mobilom): Áno,


Cena 254,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,08 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Popis produktu

Čistička vzduchu Hoover HHP30C011 H-PURIFIER 300 s 3-stupňovou filtráciou a vzduchovým výkonom až 290 m3/h sa postará o čistý a zdravý vzduch vo vašom interiéri. Čistička disponuje farebným prstencom na LED displeji, vďaka ktorému môžete neustále kontrolovať stav domáceho vzduchu jediným pohľadom. Vďaka mobilnej aplikácii môžete čističku ovládať na diaľku - nastavovať režimy a prispôsobovať programy. Čistička ponúka niekoľko prevádzkových režimov vrátane režimu spánku. Svojím nadčasovým dizajnom oživí každú miestnosť.

Čistička vzduchu Hoover HHP30C011 H-PURIFIER 300

 • Pre miestnosti s rozlohou do 100 m2
 • Úroveň čistenia pri maximálnom výkone: 290 m3/h
 • 3 urovne filtrácie
 • Prepojenie s aplikáciou
 • Monitorovanie kvality vzduchu
 • Farebný indikátor kvality vzduchu
 • Odstránenie ultrajemných častíc 99,97
 • Neutralizácia peľu

Čistý vzduch vo vašom okolí

Čistička vzduchu Hoover HHP30C011 H-PURIFIER 300 zaručuje vynikajúci a inteligentný zážitok z čistenia: jedinečné riešenie proti znečisťujúcim látkam a alergénom, ktoré zaručuje bezpečnejšie a zdravšie domáce prostredie. Pri CADR (m3/h) 290 je schopný vyčistiť vzduch z miestnosti s rozlohou 20 m2 za 9 minút.

Maximálny režim

Nastavte maximálny režim (MAX) a nechajte svoju čističku bežať na plný výkon. Tento režim je ideálny do veľkých priestorov na odstránenie cigaretového dymu (dokonca aj elektronického cigaretového dymu) a pachov z jedál.

Multisenzorový snímač

Multisenzorový systém čističky skenuje kvalitu vnútorného vzduchu v reálnom čase, monitoruje znečisťujúce látky (PM 10 a PM 2,5), alergény, PLYN (VOC). Jeho extrémna presnosť zaručuje vysokú účinnosť zariadenia.

Snímač CO s výstrahou

H-PURIFIER 300 je vybavený špecializovaným senzorom na neustále aktívne sledovanie prítomnosti oxidu uhoľnatého. Keď sa hladina CO vo vzduchu stane potenciálne škodlivou, senzor CO vás upozorní zvukovým a vizuálnym signálom a oznámením v aplikácii hOn, aby sa zaistila vyššia bezpečnosť.

Automatický režim

Vyberte automatický režim a nechajte svoj H-PURIFIER 300 pracovať autonómne: nastaví rýchlosť ventilátora na základe zistenej kvality vzduchu. Keď krúžok displeja LED zostane zelený dlhšie ako 30 minút, H-PURIFER 300 automaticky aktivuje pohotovostný režim: ventilátor sa vypne a senzory budú naďalej monitorovať kvalitu vzduchu, ventilátor sa znova aktivuje iba v prípade, boli zistené znečisťujúce látky.

Šikovná aplikácia

Vylepšite si zážitok z čistenia vzduchu pomocou aplikácie hOn. Dostanete sa do sveta užitočných funkcií: diaľkové ovládanie režimov a nastavení čistenia, prispôsobenie programov. Aplikácia hOn vám navyše umožňuje zhromažďovať údaje o vzduchu vo vnútri a mimo domu a poskytovať informácie o monitorovaní znečistenia, vlhkosti a teploty v reálnom čase.

3 úrovne filtrácie

H-TRIFILTER je exkluzívny filtračný systém Hoover, ktorý sa vyznačuje kombinovaným pôsobením troch rôznych úrovní, každá so špecifickou funkciou, ktorá vždy zaručuje ochranu pred znečisťujúcimi časticami vo vašej domácnosti až do 0,1 mikrónu.

 • Vonkajší filter slúži ako prvá úroveň filtrácie a zachytáva väčšie častice, ako napríklad prach, vlasy alebo chlpy domácich miláčikov.
 • HEPA filter (H13) zachytáva neviditeľné mikroskopické častice, ako sú PM 10 a PM 2,5, a odstraňuje 99,97% alergénov až po 0,3 mikrónov, ako sú peľ, prachové zrná a baktérie.
 • Filter s aktívnym uhlím absorbuje znečisťujúce plyny (VOC, NO2), výpary, cigaretový dym a pachy.

Režim výstrahy

Po pripojení vášho zariadenia H-PURIFIER 300 k aplikácii hOn budete mať príležitosť vytvoriť si svoj alergický profil a spomedzi najrelevantnejších z nich zvoliť peľ, na ktorý ste alergický. Aplikácia hOn bude monitorovať prítomnosť peľu vonku a komunikovať s čističom. Alergický režim sa automaticky aktivuje a H-PURIFIER 300 zníži jeho hladinu, aby sa zabránilo alergickým prejavom.

Farebný indikátor kvality vzduchu

Vďaka prstencu na LED displeji môžete neustále kontrolovať stav domáceho vzduchu jediným pohľadom. 4 rôzne farby označujú stav kvality ovzdušia: zelená označuje dobrú kvalitu, žltá uspokojivú, oranžová horšiu kvalitu a červená zlú.

Rovnomerná distribúcia čistého vzduchu

Vďaka guľatému tvaru H-PURIFIER 300 a jeho 360° systému prúdenia vzduchu je vyčistený vzduch distribuovaný rovnomerne do všetkých strán, aj do veľkých priestorov. Po zachytení alergénov a znečisťujúcich látok sa filtrovaný vzduch rozptýli najskôr smerom k stropu a potom cez miestnosť, aby sa rýchlo a efektívne dostal do každého bodu domu.

Zachytávanie a inaktivácia peľu

Filter HEPA 13 sa vyznačuje jedinečnou úpravou, ktorá inhibuje peľ zachytený filtrom, čím sa stáva neškodným a umožňuje alergikom vyčistiť filter úplne bezpečne.

Monitorovanie kvality vzduchu

Pomocou aplikácie hOn môžete kedykoľvek skontrolovať hladinu vzduchu vo vzduchu PM 10, PM 2,5 a PLYN (VOC). Okrem toho môžete sledovať hladinu teploty a vlhkosti v miestnosti, ako aj stav údržby filtra.

Režim spánku

Nastavte režim spánku na spustenie tichého, ale hlbokého čistenia vzduchu až 8-krát za noc: počas spánku vás nebude nič rušiť a po prebudení budete mať vždy čerstvý vzduch.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Smart (ovládanie mobilom) Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HHP30C011 H-PURIFIER 300

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené