Hooover NDPEH9A3TCBEXS-S


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo. Viac info


Cena 661,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,24 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kondenzačná smart sušička bielizne Hooover NDPEH9A3TCBEXS-S v bielej farbe v energetickej triede A+++ vysuší až 9 kg bielizne pomocou 16 programov + Wi-Fi programy. Vybavená nádobou Aquavision, invertorovým motorom Eco Power, bubnom Infinity, funkciou Auto Care, Active Dry, programom na vlnu Woolmark Apparel Care a aplikáciou hOn.

 

 

 

Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S

Kondenzačná sušička bielizne Hoover NDPEH9A3TCBEXS-S v bielom prevedení s čiernými dvierkami úsporne vysuší vaše oblečenie. Na jeden cyklus vysuší až 9 kg bielizne a na výber budete mať zo 4 úrovní sušenia. Ovládať ju budete prostredníctvom otočného voliča, ale nechýba ani smart ovládanie na diaľku. Maximálna hlučnosť sušičky nepresahuje 69 dB

Programy a funkcie

  • Programy: Biele, Bavlna, Vlna – Woolmark Apparel Care certifikácia, Športová obuv, Syntetika, Košele, Džínsy, Športové oblečenie, Starostlivosť o jemnú bielizeň, Osvieženie, Antialergénne, Rýchla starostlivosť 30 min, Rýchla starostlivosť 45 min, Rýchla starostlivosť 59 min, All in One, Auto Care
  • Funkcie: Odložený štart až 24 hodín, Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Active Dry – osvieženie bielizne od zápachu a pokrčenia, Ochrana proti pokrčeniu, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtra, Bezpečnostný zámok dverí, Rozkladací dvojitý filter na textilný prach v bubne – jednoduché čistenie
  • Senzorové sušenie – 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehleniu

Správna starostlivosť

Sušička bielizne disponuje inovatívnou konštrukciou, ktorá sa skladá z troch samostatných častí, kde v prípade poruchy či servisu, sa bude ľahšie rozmontovávať. Zdokonalená konštrukcia spolu s tepelným čerpadlom sa postarajú o efektívnejšie prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa doba sušenia znížila o 10%. Sušička tak poskytne energeticky úsporné sušenie pri nižšej spotrebe a zároveň je aj šetrná k bielizni. 

Tichý a úsporný motor

Sušička Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkartáčový motor využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri sušení dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša sušička. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí ideálny cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

  • upozornenia na koniec sušenia

  • aktualizácie údržby 

  • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie sušenie

  • tipy pre sušenie

Auto Care

programom Auto Care bude sušenie hračkou. Po spustení sušičky detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Active Dry 

Pri odstránení zápachu, osvieženie bielizne a vyhladení bielizne je ideálnou voľbou cyklus Active Dry. Ten sa postará o rýchle osvieženie prádla, ktoré potrebujete a zabezpečí najlepší kompromis medzi výkonom sušenia a dobou sušenia. Vďaka nemu získate sviežu bielizeň, ktorá je zároveň menej pokrčená a ľahšie sa bude žehliť. 

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálnym príslušenstvom a tým je Aquavision. Dizajn nádoby poskytne lepšiu kontrolu nad hladinou vody a tiež ľahké vylievanie. Kondenzovanú vodu môžete použiť napríklad pri zalievaní kvetov alebo do žehličky. Vďaka tejto nádobe získate viac času, a ušetrí to aj energiu a vodu. 

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 58.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Hooover NDPEH9A3TCBEXS-S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Eugen

1. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita, dizajn, technika, energetická trieda, cena

Tovar nebol na sklade, ale aj napriek tomu mi to vedeli zohnať za cca 2 mesiace, čo hodnotím pozitívne.<br /> Veľmi pekný dizajn, super záruky.