HP DeskJet 2820e multifunkčná atramentová tlačiareň, A4, farebná tlač, Wi-Fi, HP+, Instant Ink (588K9B)


Tlačiareň, Tlačová technológia: Atramentová, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 7,5 str/min., Maximálne rozlíšenie (DPI): 1200x1200, Wi-Fi, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint. Viac info


Cena 46,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,94 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tlačiareň AIO HP DeskJet 2820e v bielom prevedení poskytne nielen kvalitnú tlač, ale takisto skenovanie a kopírovanie. Zároveň podporuje spracovanie dokumentov v maximálnom formáte A4.

Spoľahlivý spoločník

S kompaktnou bezdrôtovou domácou tlačiarňou HP DeskJet 2820e All-in-One budete tlačiť, kopírovať a skenovať bez námahy. Od bežných dokumentov, štítkov na vrátenie tovaru až po obľúbené recepty – s týmto zariadením si vychutnáte bezproblémový zážitok a rýchlu, pohodlnú tlač s rýchlosťou až 7,5 strán za minútu pri čiernobielej tlači a 5,5 strán za minútu pri farebnej. Kvalita výtlačku činí až 1200 x 1200 DPI. O kvalitu sa postará technológia HP Thermal InkJet.

Jednoduchá inštalácia

Pre nastavenie HP tlačiarne sa vyžaduje internetové pripojenie a účet v aplikácii HP Smart. Prostredníctvom jednoduchých krokov v spoľahlivej tlačovej aplikácii sa prihlásite a spárujete tlačiareň s vašim kontom a môžete začať okamžite pohodlne pracovať. 

Špecifické vlastnosti

 • Multifunkčná farebná atramentová tlačiareň
 • Ponúka tlač, skenovanie a kopírovanie dokumentov
 • Kvalita tlače až 1200dpi
 • Vstupný zásobník má kapacitu na 60 listov
 • Výsobný zásobník s kapacitou 25 listov
 • Šetrná spotreba atramentu
 • Podporované typy médií: obyčajný papier, fotografický papier, papier na brožúry, obálky a iné špeciálne papiere pre atramentové tlačiarne
 • Podporované veľkosti médií: A4; B5; A6; obálka DL
 • Maximálne pracovné využitie mesačne: 1000 strán
 • Odporúčané mesačné zaťaženie: 50 až 100 strán
 • Rozlíšenie pri kopírovaní: až 300 x 300 DPI
 • Maximálne množstvo kópií: 9
 • Konektivita: 1 vysokorýchlostný port USB 2.0, 1 port Wi-Fi 802.11b/g/n
 • Technológie: Wi-Fi, mobilná tlač (Apple AirPrint a HP Smart)

HP Instant Ink

So službou HP Instant Ink nikdy nezostanete bez atramentu a užijete si bezstarostnú výmenu s pohodlným doručením náplní. Zaregistrujte sa počas inštalácie tlačiarne na hpinstantink.com/signin a vyberte si predplatenú tlač už od 1,49 € mesačne. Ušetrite tak až 70 % za atramentové kazety a získajte istotu úspory. A to všetko bez obmedzenia, pretože predplatné môžete kedykoľvek zmeniť, pozastaviť alebo zrušiť bez ďalších nákladov. Tiež Vám záleží na životnom prostredí? S využitím bezplatnej služby recyklácie pomôžete eliminovať negatívny dopad na životné prostredie – http://www.hp.com/recycle.

Tlačiareň s dynamickým zabezpečením

Niektoré tlačiarne HP sú určené na prevádzku iba s kazetami, ktoré majú nový alebo použitý čip HP alebo elektronické obvody HP. Tieto tlačiarne používajú prostriedky dynamického zabezpečenia na blokovanie kaziet s iným čipom či elektronickým obvodom než HP. Pravidelné aktualizácie firmvéru zaisťujú účinnosť tohto zabezpečenia a blokujú aj kazety, ktoré predtým fungovali. Opakovane použité čipy či elektronické obvody HP umožňujú používanie použitých, doplnených či repasovaných kaziet. Viac informácií na tu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 7.5 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI) 1200x1200 dpi
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie ručné
Air print Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HP DeskJet 2820e multifunkčná atramentová tlačiareň, A4, farebná tlač, Wi-Fi, HP+, Instant Ink (588K9B)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami