Hp

Na vašej skúsenosti s HP záleží

Spoločnosť HP bola založená v ťažkej dobe Veľkej hospodárskej krízy. Zakladateľmi bola dvojica vizionárov Bill Hewlett a David Packard, ktorých akronymy spoločnosť dodnes hrdo nesie. Svoje podnikanie začali v nenápadnej garáži neďaleko mesta Palo Alto, dnes známeho Silicon Valley. Tá je v súčastnosti štátnou pamiatkou Kalifornie. Úspech HP nespočíval v kopírovaní už existujúceho, ale v schopnosti a odvahe prísť s niečím novým. Prvým komerčným triumfom bol audiooscilátor, ktorý svojou kvalitou prekonal všetku konkurenciu, a navyše sa predával za štvrtinovú cenu. Legendou svojho odboru sa HP stalo v roku 1968 zásluhou prvého hromadne vyrábaného stolného počítača – stolného kalkulátora. V novodobej histórii sa v novembri 2016 veľké HP transformovalo na niekoľko menších samostatných celkov, z ktorých spoločnosť HP Inc. v súčasnosti vyrába produkty spojené s výpočtovou technikou. Cieľom HP Inc. je pomocou inovatívnych technológií uľahčiť život všetkých svojich zákazníkov, domácich užívateľov aj firemných zákazníkov.

Počítače

Notebooky Notebooky

Medzi notebookmi značky HP nájde každý presne taký, aký potrebuje. Notebooky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a na maximálny výkon využívajú najnovšie komponenty. Užite si všestranné funkcie v štýlovom prevedení, ktoré zďaleka prekonajú vaše očakávania.

 

Počítače a AiO Počítače a AiO

HP nezabúda ani na užívateľov osobných stolných počítačov a All-in-one riešení. Ponúka všetko od vysokého výkonu a spoľahlivosti, až po skvelý dizajn. Vyberte si zo širokej ponuky výkonných herných zostáv, alebo stolných počítačov či All-in-one riešení pre domácich užívateľov, alebo firemných zákazníkov.

 

Monitory Monitory

HP displeje, pri ktorých budete ohromený úžasom. Podľahnite kúzlu jedinečnej kombinácie technickej vyspelosti, moderného dizajnu a širokej konektivity HP displejov s brilantným obrazom a možnosťou mediálnych funkcií.

 

Príslušenstvo Príslušenstvo

Vyberte z bohatej škály HP príslušenstva od myší, klávesníc, tašiek až po dokovacie stanice. Buďte tiež ohľaduplní k prírode a vyberte si z portfólia produktov vyrobených z recyklovaných materiálov.

 

Tlačiarne

Atramentové tlačiarne Atramentové tlačiarne

Či už máte záujem o základné riešenie tlače farebných dokumentov a fotografií alebo potrebujete tlačiareň pre vaše vzdelávanie, tvorbu, alebo pre prácu z domu, spoločnosť HP má pre vás to správne riešenie. Vyberte si napríklad z ponuky tlačiarní HP+ s možnostou služby Instant Ink.

 

Laserové tlačiarne Laserové tlačiarne

Portfólio laserových tlačiarní HP vám uľahčí vašu prácu a môžete byť tak produktívnejší či už tlačíte bežné čiernobiele kancelárske dokumenty alebo farebné prezentácie s potrebou vysokej laserovej kvality. Ušetríte s originálnými veľkokapacitnými tonerovými kazetami.

 

Originálny spotrebný materiál Originálny spotrebný materiál

Za každou kazetou HP sú stovky hodín testovania a roky technologického a vedeckého vývoja. Kazety sú navrhnuté s ohľadom na životné prostredie tak, aby sa ľahko recyklovali a produkovali menej odpadu. Iba originálne kazety HP sú vyladené presne pre tlačiarne HP a prinášajú tak spoľahlivú kvalitu.

 

HP Instant Ink HP Instant Ink

Tlačte odkiaľkoľvek a čokoľvek – lacnejšie. Ušetrite až 50 % na atramente alebo na toneri. HP Instant Ink je jednoducho použiteľná služba predplatenej tlače, ktorá vám ušetrí peniaze. Cena už od 29 Sk mesačne. S rýchlou registráciou získate testovacie obdobie až na 6 mesiacov bez poplatku na akúkoľvek tlač či už dokumentov, školských úloh, kníh, alebo fotografií.