HP Sprocket biela


Fototlačiareň, Tlačová technológia: termosublimačná, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 1 str/min., Maximálne rozlíšenie (DPI): 313x400, Bluetooth. Viac info


NAY Extra cena 115,19 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 12,80 €.

Cena 127,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,56 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vrecková fototlačiareň HP Sprocket v bielom prevedení Luna White vám umožní tlačiť fotografie vo formáte 5 x 7,6 cm kdekoľvek a kedykoľvek.

Dokonale prenosná

Bezdrôtová fototlačiareň HP Sprocket prichádza v kompaktnom vyhotovení s hmotnosťou len 172 gramov, vďaka čomu ju bez väčších problémoch budete môcť nosiť vo vrecku. Vyznačuje sa minimalistickým dizajnom v bielom perleťovom prevedení Luna White. Pri tlači využíva revolučnú technológiu ZINK (Zero Ink), ktorá umožňuje tlačiť fotografie bez použitia atramentu. Proces spočíva v tepelnej aktivácii a následnom sfarbení špeciálnych kryštálov vo vnútornej vrstve originálneho fotografického papiera HP Zink. Výsledkom je fotografia vo vysokej kvalite s rozlíšením 313 x 400 dpi, ktorú získate už za 40 sekúnd.

Pretvorte fotografie na samolepky

Uchovajte si spomienky na spoločný čas strávený s priateľmi vďaka snímkam vo formáte 5 x 7,6 cm, ktorými môžete ihneď obdarovať priateľov a rodinu. Vytlačené fotografie v jasných a sýtych farbách sú odolné voči rozmazaniu, vode i natrhnutiu. Odlepte zadnú vrstvu samolepiaceho papiera HP Zink a pretvorte fotografie plné nezabudnuteľných okamžikov na zábavné nálepky, ktoré si budete môcť nalepiť do albumu, alebo vytvoriť nástennú koláž. 

Dodajte snímkam osobný nádych

Jednoducho tlačte fotografie zo svojich sociálnych sietí a vdýchnite im kúzlo vašej osobnosti pomocou aplikácie HP Sprocket pre Android a iOS, ktorú si môžete stiahnuť zdarma zo stránky výrobcu. Ponúkne možnosť prispôsobenia a úpravy snímok podľa vašich predstáv použitím rôznych okrajom, ikon a ďalších prvkov.

Jednoduchá a rýchla tlač

Na pripojenie tlačiarne k zariadeniam poslúži bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0, ktorá je štandardom u väčšiny mobilných zariadení. Stačí ich spárovať spárovať a za pomoci už spomenutej aplikácie HP Sprocket poslať z mobilu či tabletu na tlač. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia pomocou microUSB kábla, ktorý sa používa taktiež na nabíjanie integrovanej batérie. 

Vlastnosti

 • Technológia tlače: Termálna tlač HP ZINK bez atramentových kaziet
 • Rýchlosť tlače: jedna fotografia za 40 s
 • Kvalita tlače: 313 x 400 dpi
 • Veľkosť formátu: 5 x 7,6 cm
 • Kompatibilná s fotografickým papierom HP Zink
 • Pripojenie: Bluetooth 5.0, microUSB
 • Mobilná tlač prostredníctvom Sprocket cez Bluetooth
 • Kompatibilná s operačnými systémami Android: 4.4 a vyššie; iOS: 10.0 a vyššie
 • Pamäť: 64 MB
 • Hmotnosť: 0,172 kg
 • Obsah balenia: fototlačiareň HP Sprocket, fotografický papier HP ZINK (10 listov), microUSB kábel, inštalačná príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Wi-Fi Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlačová technológia termosublimačná
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 1 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI) 313x400 dpi
Air print Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HP Sprocket biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami