Huawei Watch GT 2 46 mm čierne

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Android roka 2019

Android roka 2019

2. miesto


Smart hodinky, Amoled displej, Lite OS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže batérie: 14, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, Integrovaný hudobný prehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

62×

92.5% Kvalita
Výborná

95.5% Hodnota za peniaze
Výborná

62 + nakupů

Zobraziť 62 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Inovatívne smart hodinky Huawei Watch GT 2 46 mm v čiernom prevedení s čiernym remienkom disponujú pekným dotykovým AMOLED displejom s priemerom 1,39" a vynikajúcim rozlíšením 454 x 454 pixelov. Výkon zaisťuje procesor Kirin A1. Vybavené sú pokročilým senzorom tepovej frekvencie Huawei TruSeen 3.5 s neustálym meraním v reálnom čase vo spolupráci s umelou inteligenciou. Hodinky umožnia sledovanie najrôznejších aktivít, ako je napríklad plávanie, horské túry, bežné denné aktivity, tréning na trenažéroch a ďalšie. Medzi ďalšími funkciami je možnosť telefonovania prostredníctvom hodiniek, možnosť prehrávania hudby a pokročilý monitoring spánku Huawei True Sleep 2.0. Hodinky sú vybavené GPS modulom a podporou Bluetooth verzia 5.1, BLE, BR a EDR a funkciou merania kyslíku v krvi. Vhod príde aj vodotesnosť až do 5 ATM. Batéria má dostatok energie až na 14 dní bežného používania.

Moderné spracovanie

Smart hodinky Huawei Watch GT 2 46 mm oslní na prvý pohľad svojím exkluzívnym a precíznym remeselným spracovaním. Aj cez svoj minimalistický dizajn s bezrámovým ciferníkom si hodinky zachovávajú vysokú odolnosť. Základ tela je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka ktorej je pevné, ľahké a hlavne odolné. Hodinky disponujú čiernym silikónovým remienkom. Huawei Watch GT 2 46 mm sa tak stanú užitočným módnym doplnkom, ktorý sa hodí pre každú príležitosť.

Nádherný displej

Huawei Watch GT 2 46 mm si zakladajú nielen na perfektnom spracovaní a krásnom dizajne, ale kladú dôraz aj na displej. Do výbavy dostali displej s moderným AMOLED panelom, ktorý vyniká krásnym zobrazením so živými farbami a silným podsvietením, ktoré zaistí skvelú čitateľnosť za akýchkoľvek okolností. Rozlíšenie displeja je 454 x 454 pixelov. Ďalšou prednosťou displeja je presné dotykové ovládanie s vynikajúcou citlivosťou, takže ovládanie hodiniek bude naozaj jednoduché a pohodlné. Displej je chránený 3D tvrdeným zaguľateným sklom, ktoré je odolné voči vode i prachu.

Športujte, trénujte

Krásne spracované telo smart hodiniek Huawei Watch GT 2 46 mm ukrýva tiež veľa zaujímavých funkcií. Jednou z nich je váš osobný tréner, ktorý vám pomôže zefektívniť tréningy a poskytne vám profesionálne výstupné dáta z každého vášho cvičenia. Hodinky možno využívať v režime triatlon s možnosťou sledovania plávania, behu a jazdy na bicykli. Ďalej umožňujú záznam tréningu na eliptických a veslovacích trenažéroch. Hodinky ukrývajú tiež režim, ktorý vám pomôže udržiavať vašu kondíciu pomocou prednastavených kurzov. Dáta zo všetkých aktivít následne analyzujú a poskytnú vám kompletné informácie o cvičení, ďalej napríklad zobrazia potrebnú dobu zotavenia a intenzitu tréningu. V neposlednej rade vám budú hodinky monitorovať aj VO2 Max.

Monitoring srdce v reálnom čase

Ďalším prvkom výbavy smart hodiniek Huawei Watch GT 2 46 mm je pokročilý senzor tepovej frekvencie TruSeen 3.5. Tento senzor umožní presné meranie počas celého dňa, je úplne jedno, či budete odpočívať, spať, pracovať alebo športovať. Vďaka pokročilým algoritmom a umelej inteligencii budete mať po celý deň prehľad o zaťažení vášho srdca. Výhodou je možnosť snímania srdcového tepu aj počas plaveckého tréningu.

Huawei TruSleep™ 2.0 a Huawei TruRelax™

Medzi ďalšími funkciami je pokročilé sledovanie spánku Huawei TruSleep™ 2.0. Vďaka tejto technológii dokážu hodinky diagnostikovať až 6 bežných porúch spánku. Zároveň vám aj poradia čo urobiť, aby bol váš spánok kvalitnejší. Spolu s monitoringom spánku hodinky sledujú aj tep a dýchanie. Po prebudení vám ukážu vaše skóre za vašu celkovú kvalitu spánku. Ďalším užitočným pomocníkom je monitor stresu Huawei TruRelax™, ktorý stráži vašú stresovú hladinu po celý deň a následne vám pomôže pomocou dychového cvičenia efektívne relaxovať.

Funkcie pre každý deň

Samozrejmosťou sú aj funkcie, ktoré využijete každý deň. Hodinky vám budú počítať kroky, spálené kalórie alebo napríklad koľkokrát vstanete. Budete si môcť nastavovať ciele, ktoré vás budú motivovať k lepším výkonom a udržiavať vás stále v kondícii. Hodinky ďalej umožnia aj príjem notifikácií z vášho telefónu. Na svojom zápästí tak budete mať prehľad o všetkom, čo sa vo vašom telefóne odohráva. Budete si môcť čítať emaily aj SMS správy a odpovedať na ne. Medzi ďalšími funkciami, ktoré oceníte každý deň sú budík, časovač, stopky, svietidlo a počasie. Nechýba ani funkcia Nájsť môj telefón. Ďalej  sú vybavené vlastným GPS modulom s podporou Glonass.

Prehrajú hudbu aj zavolajú

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí integrovaný hudobný prehrávač s možnosťou prehrávania bez potreby telefónu. S hodinkami stačí spárovať bezdrôtové Bluetooth slúchadlá a ihneď si môžete užívať svoju obľúbenú hudbu aj počas tréningu. Ďalšou užitočnou funkciou je možnosť telefonovania prostredníctvom hodiniek. K tejto funkcii je nevyhnutné mať spárovaný s hodinkami svoj telefón a mať ho v dosahu. Vďaka tomu môžete byť stále v kontakte, aj keď budete práve zaneprázdnení.

Vylepšená výdrž batérie

Ďalšou skvelou vlastnosťou je vylepšená výdrž batérie. Hodinky disponujú inovatívnym procesorom Kirin A1, ktorý je výkonný, ale zároveň aj energeticky nenáročný. Hodinky tak budú mať dostatok energie, aby s vami vydržali držať krok o mnoho dlhšie. Batéria má dostatok energie až na dva týždne. Pri aktívnom využívaní s počúvaním hudby, GPS trackingom a monitorovaním cvičenia sa maximálnu výdrž dostane na 30 hodín. Hodinky tak budú skvelým parťákom, ktorý vás nenechá len tak v štichu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2019

Android roka 2019

2. miesto

4,9 / 5

62 recenzií Huawei Watch GT 2 46 mm čierne

92.5% Kvalita
Výborná

95.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Alexander

13. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

10. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Výdrž batérie
  • Veľký displej
  • Vodotesné
  • Možnosť telefonovania

Hodinky majú skvelú vydrž batérie.


Juraj

21. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaJán

2. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca