iPRO LED solárne svetlo 86

Cena:
38,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,78 €

POPIS PRODUKTU

Solárne bezdrôtové vonkajšie svetlo iPRO LED 86 disponuje pohybovým senzorom a je vhodné na osvetlenie priestoru pred domom, garážou, či terasou. Svetelný tok 900 lm, zabezpečený 86 výkonnými LED diódami, postačí do šera a tmy ale aj do rôznych poveternostných podmienok, vdaka vodeodolnosti IP 65 aj celkovej kvalite vyhotovenia. Pohybový senzor detekuje prostredie pod uhlom 120° v rozmedzí 3-8 m a rozozná aj falošné pohyby zapríčinené vetrom. Napájanie je dvomi 2200 mAh 3,7 V akumulátormi, nabíjanými prostredníctvom 5,5 V solárneho panelu, v ideálnych podmienkach 6-8 h. Svetlo iPRO LED 86 má 3 nastavenia, výrazné svietenie, tlmené senzorové svietenie a senzorové osvetlenie.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
Popis produktu

Intenzita nočného svietenia v 3 nastaveniach:

Výrazné svietenie -  používané hlavne v tme, svetlo sa rozsvieti naplno na 4-6 h, pri dostatočnom nabití panelu slnečným žiarením počas dňa.

Tlmené senzorové svietenie - používané po zotmení, svetlo svieti tlmene na max. 12 h a pri zaznamenaní pohybu sa rozsvieti naplno na 17-20 s, potom sa vráti späť do tlmeného režimu svietenia.

Senzorové osvetlenie - svetlo je vypnuté ak nezaznamená pohyb, po detekcii pohybu sa rozsvieti výrazné osvetlenie na dobu 17-20 s, potom sa opäť vypne úplne.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet svetelných zdrojov: 86

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ipro
Životnosť žiarovky: 10000 hod.
Vonkajšie použitie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 30,5 cm
Hmotnosť: 400 g
Výška: 5,5 cm
Dĺžka: 11,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Svetlo, upevňovací materiál

Lampy

Počet svetelných zdrojov: 86
Svetelný zdroj: LED dióda

Energetické údaje

Napätie: 3,7

Ostatné

Kód produktu: IPRO 86

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore