Jata GR204N


Gril, Príkon: 1800 W, Indikácia dosiahnutia teploty: Áno, Nastaviteľná teplota: Áno, Zdroj tepla: elektrický, Typ grilovací plochy: hladká, Vymeniteľné platničky: Nie, Nepriľnavý povrch: Áno, Chladený úchyt: Áno, Tukový zásobník: Nie, Hmotnosť: 2,7 kg, Šírka: 9,2 cm, Výška: 58 cm, Hĺbka: 33,5 cm. Viac info


Cena 59,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolný gril Jata GR204 s nepriľnavým keramickým povrchom bez PFOA a PTFE je odolný voči poškriabaniu. Grilovacia plocha s rozmermi 44,5 x 25 cm rovnomerne opeká pokrm na celom svojom povrchu. Prebytočný tuk je odvedený kanálikom. Termostat je odnímateľný. Držadlá umiestnené po bokoch grilu sú tepelne izolované pre jednoduché prenášanie. Pre dokonalé pohodlie je možné gril umývať aj v umývačke riadu.

Domáce grilovanie

Ak radi grilujete, určite si obľúbite kvalitne spravovaný stolný gril Jata GR204N s nepriľnavým keramickým povrchom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Grilovacia doska rovnomerne opeká pokrm po celej grilovacej ploche. Navyše je vybavená kanálikom pre odvod prebytočného tuku. Výsledkom bude vždy dokonale pripravené jedlo, ktoré oceníte Vy i Vaši najbližší. Je naozaj odolný. Pre komfortný prenos sú držadlá tepelne izolované. Gril je prispôsobený pre umývanie v umývačke riadu.

  • príkon 1800 W
  • grilovacia plocha 44,5 x 25 cm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Jata
Príkon 1800 W
Nastaviteľná teplota Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Chladený úchyt Áno
Zdroj tepla elektrický
Typ grilovací plochy hladká
Vymeniteľné platničky Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jata GR204N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené