Jata GR558


Gril, Príkon: 2500 W, Indikácia dosiahnutia teploty: Áno, Nastaviteľná teplota: Áno, Typ grilovací plochy: hladká, Vymeniteľné platničky: Nie, Nepriľnavý povrch: Áno, Chladený úchyt: Áno, Tukový zásobník: Nie, Hmotnosť: 2,9 kg, Šírka: 29 cm, Výška: 56,2 cm, Hĺbka: 85 cm. Viac info


Cena 74,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolný gril Jata GR558 s nepriľnavým granitovým povrchom odolným voči poškriabaniu. Vyznačuje sa kvalitným spracovaním a dlhou životnosťou. Výhrevné teleso s maximálnym príkonom 2500 W rovnomerne opeká pokrm po celej grilovacej ploche. Grilovacia plocha s rozmermi 46 x 28 cm je vybavená kanálikom pre odvod prebytočného tuku.

Domáce grilovanie

Ak radi grilujete, určite si obľúbite kvalitne spravovaný stolný gril Jata GR58 s nepriľnavým granitovým povrchom, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Grilovacia doska rovnomerne opeká pokrm po celej grilovacej ploche. Navyše je vybavený kanálikom pre odvod prebytočného tuku. Výsledkom bude vždy dokonale pripravené jedlo, ktoré oceníte Vy i Vaši najbližší. Je naozaj odolný. Pre komfortný prenos sú držadlá tepelne izolované. Gril je prispôsobený pre umývanie v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Jata
Príkon 2500 W
Nastaviteľná teplota Áno
Nepriľnavý povrch Áno
Chladený úchyt Áno
Vymeniteľné platničky Nie
Typ grilovací plochy hladká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Jata GR558

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami